Facebook'ta Paylaş

Maaş Programları Giriş
X

Kullanici Adi
Şifre
2017 MEMUR MAAŞ HESAPLAMA ROBOTU

Memur Maaş Hesaplama programı Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna Bağlı çalışan kamu personeli için hazırlanmıştır. Sağlık personeli kamu çalışanlarımız sağ ve sol menüdeki programları sınırsız olarak kullanma imkanına sahiptirler. Memur maaş hesaplama robotunu aşağıdaki kullanıcı adı ve şifresini girerek memur maaş hesaplama robotunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Adı : memurmaasmutemeti.com
Şifre : memurmaasmutemeti.com

Kendi adınıma özel kullanıcı adı açtırabilirmiyim ?

Kendi adınıza kullanıcı adı açtırabilimek için Sosyal Sorumluluk Üyeliği almalısnız

Sosyal Sorumluluk Üyeliği Nasıl Alınır?

Sitemiz Sosyal Sorumluluk Projesidir.Amacımız bilgiyi paylaşma,bilim adamı niteliğinde habercilik,mevzuatta uygulama birliği sağlamaktır.Bu doğrultuda bizlere destek olacak arkadaşlara sosyal sorumluluk üyeliği vereceğiz.Sosyal Sorumluluk Üyeliğinde kesinlikle ücret talep edilmeyecektir.

Sosyal Sorumluluk Projesine Ne Tür Katkılarınız Bulunabilir ?

Çeşitli illerde sitemizi temsil edebilir.Haber makale proje yaşam ve bunlar gibi konularda bilgi akışı sağlayabilirsiniz Facebook yayınlarımızı sürekli paylaş yaparak daha çok kamu çalışanına ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca yayınlarımızı sürekli Facebook ortamında paylaş yapan takipçilerimizede Sosyal Sorumluluk Üyeliği verilecektir.Dernek,stk,sendika ve özel şahıs web sitelerinize Hesaplama robotun logosunu koyarak sağlık çalışanlarını memur maaş hesaplama robotundan haberdar edebilirsiniz.Buna benzer sosyal fayda sağlayacak tüm çalışmalarınızı kabul edebiliriz.

Sosyal Sorumluluk Üyeliği başvurusu nasıl yapabilirim ?

Aşağıdaki formu doldurup bize müracaat edebilirsiniz.Sosyal Sorumluluk Üyeliği için bizlere ne tür katkıda sağlayacağınızı belirtiniz.En kısa sürede mail yolu ile size olumlu yada olumsuz dönüş yapılacaktır.

AYRICA UNUTMAYIN SOSYAL SORUMLUK ÜYELİĞİNİZ OLMASA BİLE YİNEDE MEMUR MAAŞ HESAPLAMA ROBOTUNU YUKARIDAKİ KULLANICI ADI VE ŞİFREYİ GİREREK KISITLAMA OLMADAN KULLANABİLİRSİNİZAdınız Soyadınız :
Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Çalıştığınız Kurum :
Ünvan :
Kullanmak istediğiniz Kullanıcı Adı :
Kullanmak istediğiniz Şifre:
Sosyal Sorumluluk Üyeliği için ne tür katkıta bulunabilirsiniz.Açıklayınız:


© 2015 Memurmaasmutemeti.Com


Facebook'ta Paylaş