Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 19 Nisan 2016 12:07:52 Tarihinde eklenmiştir.

Hizmetiçi Eğitim Kayıt, Raporlama ve Sertifika Programları Eğitimi

Kurumumuza bağlı sağlık tesislerinde ilgili mevzuat çerçevesinde eğitimlere ilişkin performans değerlendirilmeleri yapılmaktadır.

Bu kapsamda değerlendirmelerin anlamlı bir şekilde gerçekleştirilmesinin temini bakımından ÇKYS ve TSİM programlarına eğitim konularının ve yıllık eğitim planlarının girişlerinin yapılması gerekmektedir. Sağlık tesislerimizin eğitim verilerini ÇKYS ve TSİM’e girişleri sırasında sistem kullanımı ile sertifikalı eğitim programlarının süreçlerine ilişkin eğitim ihtiyaçları hasıl olmuştur.  

 

Bu kapsamda Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından hizmet içi eğitimlerin veri girişleri ile sertifikalı eğitim programlarında yaşanan sıkıntıların giderilmesine ilişkin, 28-29 Nisan 2016 tarihlerinde Antalya İlinde, Kemer Daima Biz otelde “Hizmetiçi Eğitim Kayıt, Raporlama ve Sertifika Programları Eğitimi” düzenlenecektir. 

 

Eğitime katılacak olan personel listesi ve  Makam Onayı ekte yer almaktadır.

 

İletişim:

Emine ORTAKAYA

705 23 30

Transfer ve otel rezervasyonu için iletişim:    

Ahmet GÜVENİR

Tel: 05077876727

 

 
Makam OluruAç İndir

Organizasyon Bilgi NotuAç İndir

Katılımcı ListesiAç İndir


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap