Bu haber 17 Nisan 2016 16:09:58 Tarihinde eklenmiştir. 1078 Defa Okundu.

BURSA YÜKSEK İHTİSAS EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE YANGIN PANİĞİ

Bursa Yüksek İhtisas Araştırma Ve Eğitim Hastanesi'nde ki çamaşırhanede çıkan yangın nedeniyle hastanede panik yaşandı.

Saat 18:30 sıralarında hastanenin bodrum katında bulunan çamaşırhaneden yükselen dumanlar kısa sürede hastaneye yayılınca hastalar tahliye edilerek hastaneye giriş-çıkış kapıları kapatıldı.

Alınan bilgilere göre kesin olmamakla birlikte çamaşırhanede açık unutulan kurutma makinesinin aşırı derecede ısınmasından dolayı kısa devre yaptı.Bu sırada makinenin önünde bulunan battaniyeler alev aldı.Çamaşırhanenin içini saran siyah duman biranda bütün hastaneye yayıldı.Hastaneye yayılan dumanlar nedeniyle kısa süreli panik yaşandı.Acil servisteki hastalar tahliye edildi ve hastaneye itfaiye çağırıldı.

Bodrum katında bulunan çamaşırhaneye inen itfaiye erleri yangını kısa sürede kontrol altına aldı.Hastanede ki hastalar ve refakatçileri ile acil serviste bulunan hastalar yangının söndürülmesini hastane bahçesinde endişe içinde bekledi.Bir saat süren bir müdahalenin ardından söndürülen yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap