Bu haber 15 Nisan 2016 10:39:53 Tarihinde eklenmiştir. 4001 Defa Okundu.

SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇEŞİTLİ DANIŞMANLAR ALINACAKTIR.

Elektrik ve Elektronik Mühendisi Danışmanı,Makine Mühendisi Danışmanı,Mimari Danışman,Yazılım Uzmanı,Sağlık Yönetimi danışman

SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇEŞİTLİ DANIŞMANLAR ALINACAKTIR.

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere tam zamanlı danışman alımı yapılacaktır.

 

Danışman Alım İlanı

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel MüdürlüğüEtüt Proje ve Emlak Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere (1 adet) Elektrik ve Elektronik Mühendisi Danışmanı,  (1 adet) Makine Mühendisi Danışmanı ve (2 adet) Mimari Danışman alımı yapılacaktır. 

İndirilebilir Belgeler

 

 

 

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi Kapsamında Alınacak Yazılım Uzmanı İstihdam Duyurusu

 

.C. SAĞLIK BAKANLIĞI
SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
SAĞLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ VE DESTEKLENMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ALINACAK YAZILIM UZMANI
İSTİHDAM DUYURUSU
İLGİ BİLDİRİMİNE DAVET

İkraz No: 8531-TU
Proje Adı: Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi
Proje Süresi: 26.11.2015 – 31.05.2020

Türkiye Cumhuriyeti, Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesinin (SSGDP) finansmanı için Dünya Bankasından 134,3 milyon ABD Doları eşdeğeri (120 milyon Avro) tutarında bir ikraz sağlamıştır. İkraz hâsılasının bir kısmı SSGDP kapsamında yapılacak mal, yapım işleri, bağlantılı hizmetler ve danışmanlık hizmet alımlarının ödemelerinde kullanılacaktır. 

Bu kapsamda, T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde istihdam edilmek üzere Yazılım Uzmanı danışmanlık hizmeti alınacaktır. Danışman Proje süresince tam zamanlı olarak istihdam edilecektir. Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanın performansına ve finans kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir.

 

Sıra No

Başvuru Numarası

İşin Adı

 1

SHGM/2015/CS/A.1.1.4.1/IC/1

 Yazılım Uzmanı

Başvuru Kodu: YU

İlgi Bildirimi Yayınlanma Tarihi (web): 07.04.2016
Son Başvuru Tarih ve Saati: 20.04.2016 tarihinde saat 18.00
Beklenen Hizmetler:

- Gerekli uygulamaların geliştirilmesi ve uygulamaların analiz tasarım dokümanlarını hazırlamak, 
- Geliştirilecek uygulama süreçlerinin periyodik raporlarını hazırlamak,
- Mevcut uygulamaların performanslarının incelenmesi, uygulamaların etkinliğinin artırılması,
- Mevcut uygulamaların veri modellerinin incelenmesi, gerekli veri tabanının iyileştirilmesinin sağlanması, 
- Mevcut uygulamaların çalışmasını sağlayan sunucuların, konfigürasyonlarının incelenmesi, iyileştirilmesinin sağlanması,
- Yazılım teknolojisindeki gelişmelerin takip edilmesi ve gerekli yazılımların geliştirilerek İdareye kazandırılması,

Danışman ayda bir, İş Tanımına göre yaptığı faaliyetleri rapor olarak idareye sunacaktır. Gerektiğinde bu raporlar İşveren tarafından haftalık olarak da istenebilir.

İstihdam edilecek Yazılım Uzmanından; Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Denetim ve Değerlendirme Daire Başkanlığı tarafından yürütülen İl Sağlık Müdürlüklerinin Denetim Altyapısının Kurulması ve İşletilmesi (İSM Denetim) Projesi ile diğer projeler kapsamında kullanılan tüm WEB tabanlı ve WEB service uygulamalarının geliştirilmesi ve performansın artırılması, gelişen yazılım teknolojilerinin İdareye kazandırılması ve mevcut projelerin idamesi, yürütülmesi ve bu uygulamaların bulunduğu sunucuların performanslarının düzenlenmesi, yedeklerinin alınması, bakımlarının yapılması, yine mevcut uygulamaların veri tabanlarının bakımlarının sağlanması, yedeklerinin alınması, mevcut uygulamalarda karşılaşılacak sorunların, hataların çözülmesi, uygulamalarda İdare tarafından artan rapor ihtiyacının çözümlenmesi hususunda katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Aranılan Nitelikler:
• Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik veya Matematik bölümlerinin birinden mezun olmak,
• Yazılım uygulama geliştirme alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,
• Microsoft NET uygulama geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,
• Web Tabanlı Uygulama ve Web Service geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olmak
• SQL Server veri tabanı alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,
• T-SQL konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,
• Tercihen MS Office, MS Project veya diğer proje yönetim araçları konusunda bilgi sahibi olmak,
• ÖSYM Başkanlığınca yapılan veya eşdeğeri kabul edilen yabancı dil sınavlarından İngilizce alanında son 5 yıl içerisinde en az 60 veya eşdeğeri kabul edilen bir puan almış olan veya İdare nezdinde İngilizce bilgisine sahip olduğunu kanıtlayan ya da Eğitim dili İngilizce olan bir üniversiteden mezun olan adaylar tercih sebebidir.

 T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü uygun bireysel danışmanları, yukarıda belirtilen hizmetleri sağlamak üzere ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir. İlgi bildiriminde bulunmak isteyen bireysel danışmanların, aranılan nitelikleri ne oranda taşıdıklarını, yukarıda “aranılan nitelikler” başlığı altındaki sıralamaya uygun olarak gösteren, Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun Başvuru Numarasını, Başvuru Kodunu ve işin adını içeren bir başvuru mektubuyla birlikte en geç 20.04.2016 tarihinde saat 18.00’a kadar aşağıdaki adrese e-mail yoluyla veya elden ulaştırmaları gerekmektedir.

Danışman seçimi Dünya Bankası’nın Temmuz 2014’te revize edilen Ocak 2011 baskısı Dünya Bankası Borçluları tarafından Danışmanların Seçilmesi ve İstihdamı Kılavuzunda belirtilen prosedürlere uygun olarak yapılacaktır.

Yalnızca kısa listeye giren adaylara geri bildirimde bulunulacaktır.

Başvuru Adresi: 
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü 
Mithatpaşa Cad. No: 3 
B Blok Kat:6 No:611 
Satınalma Birimi 
06434 Sıhhiye, Ankara 
Elektronik Posta: 
shgm.satinalma@saglik.gov.tr

 

 

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek Sağlık Yönetimi danışman alımı yapılacaktır.

 

Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek üzere Sağlık Yönetimi Danışmanı hizmetalımı yapılacaktır. 

İkraz No: 8531-TR

Proje Adı: N.3.1 Kamu Hastanelerinde Yenilikçi Sağlık Yönetimi Projesi

Proje Başvuru No: TKHK/2016/CS/N.3.1.8./IC/7

Başvuruların son teslim tarihi 22/04/2016 günü saat 18.00’dir. Başvuruların aşağıda yer alan adrese elden/posta yoluyla veya e-posta adresine ulaştırılması gerekmektedir. E-posta ile başvuru yapan adayların konu kısmına başvurduğu pozisyonun adını yazması zorunludur.

Not: Ekteki CV formatında doldurulmayan ve ilgili pozisyonun ihale numarası bulunmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru Adresi: 

Posta Adresi: 

T.C. Sağlık Bakanlığı

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu

Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığı

Nasuh Akar Mah. Ziyabey Cad. 1407. Sokak 

No: 4 Kat: 7 Oda: 702     06520 Balgat / ANKARA

Elektronik Posta: n31-proje@saglik.gov.tr

Detaylı ilan metni aşağıdaki linkte yer almaktadır.

 

 

 

 1. Sağlık Yönetim Danışmanı Kısa Metin İlanıAç İndir

   

   

  Sağlık Yönetim Danışmanı Alım İlanıAç İndir

   

   

  EK 1 Başvuru Dilekçe ÖrneğiAç İndir

   

   

  EK 2 CV ÖrneğiAç İndir

Yorum Yap Toplam : 1 Yorum
 • Vatandaş
  Vatandaş , 17 Nisan 2016 18:47:07
  Sağlık yönetimi ilanına baktım da aranan şartlar kısmına bir tek adayın adı yazılmamış. İsme özel ilanlara alıştık artık. Yazık, cok yazık...
Danışman Alımı
Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü Bünyesinde Yürütülen Projelerde Çalışmak Üzere Geçici Görevlendirme İle Personel Alınacaktır.
Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü Bünyesinde Yürütülen Projelerde Çalışmak Üzere Geçici Görevlendirme İle Personel Alınacaktır.
Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü bünyesinde yürütülen projelerde çalışmak üzere geçici görevlendirme ile personel alınacaktır.
AB projesi kapsamında Uzman Personeller istihdam edilecektir.
AB projesi kapsamında Uzman Personeller istihdam edilecektir.
Danışman alımı ilanı
Sağlıkta Akreditasyon Denetçisi (SAD)” yetiştirmek amacıyla “Denetçi Eğitim Programı” başvuru ilanı
Sağlıkta Akreditasyon Denetçisi (SAD)” yetiştirmek amacıyla “Denetçi Eğitim Programı” başvuru ilanı
6569 sayılı Kanun kapsamında, ülkemizde sağlık hizmetlerinin akreditasyonu Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü tarafından gerçekleştirilecektir.
SAĞLIK İSTATİSTİK BİRİMİNE GEÇİCİ GÖREV İLE SAĞLIK PERSONELİ ALIMI
SAĞLIK İSTATİSTİK BİRİMİNE GEÇİCİ GÖREV İLE SAĞLIK PERSONELİ ALIMI
ağlık Bakanlığı Merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan, ekip çalışmasına uyumlu, analitik düşünme yeteneğine sahip personelden Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü İstatistik, Analiz ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturulacak olan “Sağlık İstatistik Birimi” nde çalıştırılmak üzere aşağıdaki şartları sağlayan personelden görevlendirme yapılacaktır.
SAĞLIK BAKANLIĞI DANIŞMAN ALIMI İLANI
SAĞLIK BAKANLIĞI DANIŞMAN ALIMI İLANI
Rapor Bazlı Danışman (Hastane Eczacılığı) Alım İlanı,Rapor Bazlı Danışman (Yalın Yönetim) Alım İlanı,Rapor Bazlı Danışman (Sağlık Bakım Hizmetleri) Alım İlanı,
Eğitim Teknoloğu Bireysel Danışmanlık Hizmeti Alımı
Eğitim Teknoloğu Bireysel Danışmanlık Hizmeti Alımı
SAĞLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ VE DESTEKLENMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ALINACAK DANIŞMANLAR İÇİN İSTİHDAM DUYURUSU
Danışman Alımı
Danışman Alımı
Rapor Bazlı Danışman (Sağlık Bakım Hizmetleri) Alım İlanı,Rapor Bazlı Danışman (Yalın Yönetim) Alım İlanı,Rapor Bazlı Danışman (Sınıflandırma) Alım İlanı
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere “Biyoistatistik ve Raporlama Yöntem ve Teknikleri Bireysel Danışmanlık Hizmeti Alımı
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere “Biyoistatistik ve Raporlama Yöntem ve Teknikleri Bireysel Danışmanlık Hizmeti Alımı
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ VE DESTEKLENMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ALINACAK BİYOİSTATİSTİK VE RAPORLAMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ DANIŞMANI İSTİHDAM DUYURUSU İLGİ BİLDİRİMİNE DAVET
SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇEŞİTLİ ÜNVANLARDA DANIŞMANLAR ALINACAKTIR.
SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇEŞİTLİ ÜNVANLARDA DANIŞMANLAR ALINACAKTIR.
SAĞLIK SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ VE DESTEKLENMESİ PROJESİ KAPSAMINDA ALINACAK DANIŞMANLAR İÇİNİSTİHDAM DUYURUSU
Danışman Alım İlanı 4
Danışman Alım İlanı 4
Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nda istihdam edilmek üzere aşağıdaki tabloda belirtilen alanlarda tam zamanlı danışman hizmet alımı yapılacaktır.
SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇEŞİTLİ DANIŞMANLAR ALINACAKTIR.
SAĞLIK BAKANLIĞINA ÇEŞİTLİ DANIŞMANLAR ALINACAKTIR.
Elektrik ve Elektronik Mühendisi Danışmanı,Makine Mühendisi Danışmanı,Mimari Danışman,Yazılım Uzmanı,Sağlık Yönetimi danışman
Klinik Mühendislik Yönetim Birimi Geçici Görevlendirme İle Personel Alım İlanı
Klinik Mühendislik Yönetim Birimi Geçici Görevlendirme İle Personel Alım İlanı
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkanlığı Stok Takip ve Analiz Daire Başkanlığına bağlı Klinik Mühendislik Yönetim Birimi’nde geçici görevlendirme ile çalışmak üzere;
KÖŞE YAZARLARI
TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
05:31
Güneş
06:56
Öğle
12:41
İkindi
15:41
Akşam
18:13
Yatsı
19:31
ANKET
TÜMÜ

2019 Sağlık Personel Atama Sayısı Ne Olmalıdır?