Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 11 Nisan 2016 16:08:34 Tarihinde eklenmiştir.

Hemşirelik Bakımında Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu

HEMŞİRELİK BAKIMINDA GÜNCEL YAKLAŞIMLAR SEMPOZYUMU

 

    Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu, Koç Üniversitesi ve Yönetici Hemşireler Derneği işbirliği ile 16 Mayıs 2016 Pazartesi Günü 08:30 – 16:30 Saatleri arasında Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Konferans Salonunda “Hemşirelik Bakımında Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu “ düzenlenecektir.

Sempozyum Başvuruları 11-29 NISAN 2016 Tarihleri Arasında khb-egitimbirimi@hotmail.com Adresine Mail Yoluyla Kabul Edilecektir.

Katılım Ücretsiz Olup 150 Kişi İle Sınırlıdır.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap