Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 11 Nisan 2016 15:54:08 Tarihinde eklenmiştir.

1.Türkiye Hemşirelik Kongresi

Ebe ve Hemşireler Derneği (EHEM DER) tarafından 20-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya Belek Alva Donna Deluxe Otelde ‘’Hemşirelikte Gelişimin Yüzü Teması’’ ile 1.Türkiye Hemşirelik Kongresi düzenlenecektir.


KONGREYE DAVET

Değerli Kongre Katılımcıları;  


Ebe ve Hemşireler Dernegi olarak 3-6 Mart 2016 tarihleri arasında Antalya Belek Alva Donna Deluxe Otelde ‘’Hemşirelikte Gelişimin Yüzü Teması’’ ile gerçekleştirmek üzere yola çıktığımız Ehemder 1.Türkiye Hemşirelik Kongresini; aynı tarihdeki Sağlık Bakanlığımızın Ulusal Kalite Kongresi ile çakışması üzerine 20-21-22-23 Ekim 2016 tarihine ertelemek zorunda kalmış bulunmaktayız. 20-21-22-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Ebe ve Hemşireler Derneği olarak kongre konseptine Ebe meslekdaşları mızı da katarak Ebelik ve Hemşirelik Kongresini yapmayı planladık. Bu beklenmedik ve üzücü gelişme için tüm katılımcılardan Dernek Yönetim Kurulu ve şahsım adına özür dilerim.


Kongreye katılmak üzere Kedan Kongre Organizasyonu hesabına yapmış olduğunuz ödemeler talebiniz doğrultusunda, belirteceğiniz banka hesaplarına iade edilecektir. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı ortaya çıkan bu durumun yaratmış olabileceği olumsuzluklardan dolayı bir kez daha affınıza sığınır; saygılar sunarız.

Kadriye GÜLSEREN
EHEMDER Genel Başkanı


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap