Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 08 Nisan 2016 13:39:36 Tarihinde eklenmiştir.

Doğum Hizmetlerinin Güçlendirilmesi Eğitimi

Kurumumuza bağlı sağlık tesisleri bünyesinde “Sağlıklı Nesiller İçin Sağlıklı Başlangıç” teması ile yola çıkılarak; anne adaylarının doğum eylemini sağlıklı ve güvenli şartlarda gerçekleştirmesi, ebelerin doğumlarda daha etkin rol almaları, sahada gebe eğitimlerinin standardize edilmesi, normal doğumun yaygınlaştırılması ve doğum hizmetlerinin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.

 

Bu kapsamda Müşterek Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı ile Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Daire Başkanlığı işbirliği ve koordinasyonunda ebelere ve kadın doğum uzmanlarına yönelik hizmet içi eğitim programının düzenlenmesi planlanmıştır.  

 

Söz konusu hizmetiçi eğitim programının Nisan ayı içerisinde, 3 grup halinde, pilot olarak Afyonkarahisar Devlet Hastanesi, Bursa Çekirge Devlet Hastanesi ile İnegöl Devlet Hastanesinde doğum ünitesi ve kadın doğum servisinde çalışan ebeler ile kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarına yönelik yapılması, Makamın 23.03.2016 tarihli ve 41304669/799/1052 sayılı Onayı ile uygun görülmüştür.

 

Eğitime katılacak personel listesi ve makam onayı ekte yer almakta olup eğitim Ankara Aldino Hotelde yapılacaktır. 

 

Firma İletişim:     Su Halkla İlişkiler ve Organizasyon  

 

    suhalklailisliler@gmail.com

    Tel: 0312 468 6808

    Sezin Ünal 0534 568 0205

Otel Bilgileri:Hotel Aldino http://www.hotelaldino.com/tr_index.htm

Adres : Tunalı Hilmi Caddesi, Bülten Sokak, No : 22, 06700, Kavaklıdere, Ankara/ Türkiye 

 

 
 
  1.  
  2.  
    Makam Oluru ve Katılımcı ListesiAç İndir

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap