Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 19 Kasım 2015 08:00:28 Tarihinde eklenmiştir.

Askerlikte Geçen Sürelerin Dereceye Sayılması

Askerlikte Geçen Sürelerin Dereceye Sayılması

Askerlik hizmetini görevde iken yapanların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 83. maddesi uyarınca, askerlik hizmetini göreve başlamadan yapanların ise aynı kanunun 84. maddesi uyarınca söz konusu hizmetleri 5434 sayılı Emekli Sandığı Kanunu hükümleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumuna borçlanıp borçlanmadığına bakılmaksızın bu süreler Kazanılmış Hak Aylığında değerlendirilerek kademe ilerlemesi ve derece yükseltilmesi yapılır.

Bu madde hükümlerinin uygulanmasıyla ilgili asil memur olması halinde ibraz tarihinden geçerli intibak işlemi yapılır. Askerlik borçlanması Aday memur ise asaletinin tasdikini müteakip değerlendirmeye alınır [caption id="attachment_5437" align="aligncenter" width="988"]askerlik derece askerlik derece[/caption]
Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap