Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 19 Aralık 2017 16:04:29 Tarihinde eklenmiştir.

Sgk Doğum - Çoçuk Borçlanması 2018

1 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında çocuk borçlanması talebinde bulunacak kadınların 2018 yılında ödeyeceği cocuk borclanmasi tutarları da netleşiyor. Bu yazımızda 2018 yılı sgk doğum borçlanması tutarları konusunda bilgi edinebilir ayrıca ssk doğum borçlanmasi konusunda merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Doğum borçlanması ne kadar 2018, sgk çoçuk borçlanması ne kadar 2018?

  • 01 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında dogum borçlanması talebinde bulunmanız halinde ödeyeceğiniz günlük en düşük doğum sgk borçlanmasi borçlanması günlük tutarı: 20,26 TL olacaktır.
  • Yine 01 Ocak 2018 tarihi ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında cocuk borçlanması talebinde bulunmanız halinde ödeyeceğiniz günlük en yüksek sigorta dogum ödemesi tutarı 152 TLolacaktır.

Buna göre;

  • 1 çocuk için (720 gün) doğum borçlanması toplam: 14.587,20 TL
  • 2 çoçuk için doğum borçlanması (1440 gün):29.174,40 TL
  • 3 çoçuk için doğum borçlanması (2160 gün):43761,60 TL olacaktır.

Doğum borçlanması taksitlendirme yapılır mı?

Ssk çocuk borçlanması talebinde bulunduktan sonra SGK size ssk cocuk borclanmasi ile ilgili borç tahakkuk cetvelini gönderir. Tebliğ aldıktan sonra en geç 1 ay içerisinde cocuk borclanma borcunuzu ödemeniz gerekiyor. Cocuk borclanması için SGK tarafından taksitlendirme yapılmamaktadır. Toplam borcu 1 ay içerisinde ödemeniz gerekiyor. Özetle sgk doğum borçlanması taksitlendirmesi yapmamaktadır.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Etiketler
Yorum Yap
Hesaplama Robotu
Kademe ve Derece Hesaplama Programı
Kademe ve Derece Hesaplama Programı
Çalışma yılınız ve kademe ilerlemesinde diğer gerekli şartlar dikkate alınarak oluşturduğum Kademe ve Derece Hesaplama Programını aşağıdan kullanabilirsiniz.
Asgari Geçim İndirimi (AGİ) Hesaplama
Asgari Geçim İndirimi (AGİ) Hesaplama
Asgari Geçim İndirimi (AGİ) Hesaplama aracımızı kullanarak kolay bir şekilde hesaplama yapabilirsiniz. Her yıl değişen AGİ ile evli-bekar-çocuk sayısına göre alınan yardımı kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
Sağlık Personeli 2018 Nöbet Ücreti Hesaplama (Tüm Alanlarda)
Sağlık Personeli 2018 Nöbet Ücreti Hesaplama (Tüm Alanlarda)
Sağlık personeli nöbet ücreti nasıl hesaplanır? Sağlık personeli Uzman Tabip, Pratisyen Tabip, Diş Tabibi ve Eczacı, Sağlık Personeli Lise ve Diğer Sağlık Personellerinin tuttukları nöbetlere göre toplam nöbet ücreti nasıl hesaplanır? Hesaplama robotumuzu kullanarak 2018 nöbet ücretinizi kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Sağlık personeli nöbet ücreti hesaplama, sağlık icap ücreti hesaplama konularında robotumuz size yardımcı olacaktır.
Ücretli Öğretmen Maaş Hesaplama 2018
Ücretli Öğretmen Maaş Hesaplama 2018
Bir okulda kadrolu öğretmenlerin dolduramadığı dersler için MEM'ler tarafından başvurular içerisinden seçilen ücretli öğretmen arkadaşlar bu boş dersleri doldurmaktadır. 2018 yılı ücretli maaş hesaplama robotunu aşağıdan paylaşıyoruz. Güncel 2018 ücretleriyle hesaplanmış ücretli öğretmen maaşları aşağıdaki gibidir.
Ek Ders Hesaplama Robotu 2018
Ek Ders Hesaplama Robotu 2018
2018 yılı Ocak ayı verileriyle birlikte net öğretmen maaşını "Ek Ders Hesaplama Robotu 2018" kullanarak rahatlıkla hesaplayabilirsiniz. Ek dersi net ücreti hesaplamak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurun.