Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 24 Kasım 2017 17:38:41 Tarihinde eklenmiştir.

Yıllık İzinlerin Döner Sermaye ve Ek Ödemelere Etkileri ve Kazanımları

Yıllık İzinlerin Döner Sermaye ve Ek Ödemelere Etkileri ve Kazanımları. Eski ve yeni uygulama arasındaki farklar ve ele geçen kazanımlar.


Hastane geliri ilden ve ilçeden ilçeye değişiklik gösterebilmektedir. Bazı hastaneler personelin tavandan ek ödeme alabileceği kadar yüksek gelire sahip olabilir. Bununla birlikte bu durum bazı hastaneler için tam tersi de olabilit. Yani bazı hastaneler de personelin ek ödeme alamayacağı kadar düşük gelire sahip olabilmektedir. Bu husus göz önünde bulundurularak örnek tablolar, tutarlardan ziyade eski uygulama ile yeni uygulama arasındaki kazanımın ortalama olarak ne kadar tutarda olabileceğini görebilmek amacıyla hazırlanmıştır.

Her hastanenin ortalama puanı ve ek ödeme katsayısı farklılık gösterebilir. Dolayısıyla alacağınız ek ödeme tutarlarında farklılıklar olacaktır. 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Etiketler
Yorum Yap