Bu haber 20 Temmuz 2017 16:01:14 Tarihinde eklenmiştir.

ÖĞRETMENİ ŞEHİT ETMİŞLERDİ O TERÖRİSTLER...

Tunceli'de Necmettin öğretmeni şehit eden 6 pkk'lı terörist öldürüldü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından konu ile alakalı şunları yazdı: "Kahramanlarımız kanını yerde bırakmadı" dedi.Söz konusu terörist grubun İHA ile vurulduğu ve bölgede operasyon başlatıldığı belirtilen açıklamada, Tunceli Valiliği şu bilgilere yer verdi:

"Bölgede devam eden operasyon kapsamında yapılan arama tarama faaliyetlerinde 6 terör örgütü mensubu ölü ele geçirilmiştir. Ölü ele geçirilen örgüt mensuplarının 16 Haziran'da Tunceli-Pülümür karayolunda öğretmenimiz Necmettin Yılmaz'ı kaçıran ve şehit eden grup olduğu anlaşılmıştır. Bölgede M-16 piyade tüfeği, 4 kalaşnikof piyade tüfeği, tabanca, 200 gram C4 patlayıcı, 5 sırt çantası ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirilmiştir."Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Etiketler
Yorum Yap