Bu haber 18 Temmuz 2017 16:40:43 Tarihinde eklenmiştir.

BURSLULUK SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığınca 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı sonuçları açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığınca 5, 6, 7, 8, hazırlık sınıfı, 9, 10 ve 11. sınıflara yönelik İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı sonuçlarına göre yaklaşık 65 bin öğrenci burs almaya hak kazandı. Bursluluk Sınavı sonuçları meb.gov.tr ve odsgm.meb.gov.tr adreslerinde açıklandı.Kanun ile beraber bursluluğa başvuran bütün şehit ve gazi çocuklarının tamamına burs verilecek.Bursluluk sınavına  bir milyon 185 bin 576 öğrenci katılmıştı.Öğrenciler bununla beraber birinci dönem için 191, ikinci dönem ise 204 lira ödemesi alacak.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Etiketler
Yorum Yap