Bu haber 03 Temmuz 2017 11:56:35 Tarihinde eklenmiştir.

ŞEHİT OĞLUNU POLİS EKİPLERİ YALNIZ BIRAKMADI

2015 yılında şehit olan özel harekat polisinin oğlunu sünnet düğününde polis ekipleri yalnız bırakmadı.

Diyarbakır'da 2015 yılında PKK'lı teröristler tarafından polis aracına düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Nuri Yazanel'in sünnet olan 10 yaşındaki oğlu Safa'yı, Kayseri Emniyet Müdürlüğü ekipleri yalnız bırakmadı.

Çok sayıda polis ekibi düğüne katılmak için sabah saatlerinde şehidin Mevlana Mahallesi'nde bulunan baba evine geldi. Sünnet kıyafetlerini giyen Safa Yazanel için polis arabası tahsis edildi.

Polis ekiplerinin sirenlerini açarak eskortluk ettiği konvoydakiler ilk olarak şehidin kabrini ziyaret etti. Burada edilen duanın ardından konvoy kent merkezinde bir süre tur attı.

Şehidin oğlu Safa Yazanel, bu özel gününde babasının meslektaşlarının yanında olmasından mutluluk duyduğunu belirtti.

 

 

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap