Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 01 Temmuz 2017 11:10:04 Tarihinde eklenmiştir.

56 YAŞINDA SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDEN MEZUN OLDU

Ahmet Tosun 56 yaşında Fırat Üniversitesi (FÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesinden mezun olma sevincini torunlarıyla birlikte yaşadı.Fırat Üniversitesi (FÜ)  Sağlık Meslek Yüksek Okulunu 1992'de tamamlayan ve 34 yıldır Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde sağlık teknikeri olarak görev yapan 3 çocuk ve 7 torun sahibi Tosun, dikey geçişle girdiği FÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü'nü başarıyla tamamlayarak mezun oldu.Dedelerinin mezuniyet törenine katılan torunlar dedelerinin kepini havaya fırlatmasını coşkuyla alkışladı.


Mezuniyet töreninde konuşma yapan Tosun, erkeklere hemşire olma hakkının geç verilmesi nedeniyle 56 yaşında diploma alma fırsatı yakaladığını belirtti.


Eğitimin ve öğrenimin yaşı olmadığını ifade eden Tosun," Yeter ki azmedilsin yeter ki istensin. Buradan genç arkadaşlarıma bir öneride bulunmak istiyorum. Her şey zamanında güzel ama ben bu fırsatı bugün yakaladım. 56 yaşında olmama rağmen fakülteyi bitirdim. Emeği geçen bütün hocalarıma çok teşekkür ediyorum.'' dedi.


TORUNLARI DEDELERİYLE GURUR DUYUYOR


Ahmet Tosun'un torunları dedelerinin mezuniyet töreninde sevincine ortak oldular.


Dedesini örnek aldığını söyleyen torun Taşdemir, , ''Dedem 56 yaşında hemşirelik diplomasını aldı. Onu kendime örnek alıyorum. Ben de vatana, millete hayırlı bir birey olmaya çalışacağım.'' dedi.


Dedesinin çevresine azmiyle örnek olduğunu belirten Efe Taşdemir, , ''Dedemi kutluyorum, 56 yaşında olmasına rağmen okumaya devam ediyor. Ona güveniyorum ve kendime örnek alıyorum.''dedi.


Çok sevdiği dedesiyle gurur duyduklarını dile getiren torun Elif Taşdemir ise dedesinin azmine hayran olduklarını belirtti.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap