Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 29 Haziran 2017 20:16:20 Tarihinde eklenmiştir.

EŞYALI ODA ARAYAN DOKTOR BİR ANDA GÜNDEM OLDU

New York'ta tıp alanında staj yaparak deneyim kazanmak isteyen Pakistanlı doktor Rehan Munir eşyalı bir ada aradığını sosyal medyada paylaşması ile bir anda gündem oldu.

 

 

New York'ta tıp alanında staj yaparak deneyim kazanmak isteyen Pakistanlı doktor Rehan Munir bir Facebook sitesinde eşyalı oda aradığını yazması ile bir anda kızların gözdesi oldu. Pakistan da modellik yapan genç doktora hayranları evinde bedava kalma teklifinde bulundu.

 

Yakışıklılığıyla dikkat çeken 26 yaşındaki tıp öğrencisi Munir, Facebook'ta Gypsy Housing isimli konaklama arayanları buluşturan gruba bir mesaj atarak eşyalı bir oda aradığını belirtti.Ülkesi Pakistan'da modellikte yapan genç doktorun fotoğrafları ortaya çıkınca kadınlar adeta çıldırdı.

 

Facebook sitesine yazdığı mesajda bütçesinin 800 dolar olduğunu belirterek , "Ben Rehan, eşyalı bir oda arıyorum. Dost canlısı ve rahat biriyim ve temizliğe önem veriyorum" dedi.

 

Munir'in fotoğraflarını gören genç kadınlar ve eşcinseller Munir'i adeta mesaj yağmuruna tuttu. Bazı kullanıcılar, "Keşke odam olsa da kiralasam" derken bir kullanıcı, "Benim yanımda ücretsiz kalabilirsin" dedi.

 

Bir anda beklemediği kadar ilgiyle karşılaşan genç doktor "Bu durum benim gururumu okşadı. Mesajı gece atmıştım ve sabah uyanınca herkesin beni konuştuğunu görmek çok şaşırttı. Şu an bekarım ama ilk hedefim kariyerimde ilerlemek" dedi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap