Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 29 Haziran 2017 18:46:50 Tarihinde eklenmiştir.

TÜRK DOKTORUN BAŞKANLIK YAPTIĞI VAKIF AMERİKALI SİGORTASIZ HASTALARIN GÖZDESİ

Türk doktoru Dr. Sergül Erzurum'un başkanlık yaptığı vakıf sigortasız Amerikalı hastaların kurtarıcısı oldu.

 

 

Meslektaşı Karen Segesto ile Dr. Sergül Erzurum'un Şubat 2016'da Amerika'da eyaletinin Canfield şehrinde "Sight For All United Foundation" adıyla kurulan vakıf pahalı göz tedavisi sebebiyle muayene ve ameliyat olamayan sigortasız fakirleri ücretsiz tedavi ettiriyor.Vakıf hizmetleriyle büyük takdir toplarken kısa sürede hastaların gözdesi oldu.

 

Dr. Sergül Erzurum, bu projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ve fakir göz hastalarını sağlığına kavuşturmak maksadı ile böyle bir vakıfa ihtiyaç olduğunu düşünerek yola çıktıklarını belirtti.

 

KAMPANYALARDAN ELDE EDİLEN GELİRLER TEDAVİLER İÇİN KULLANILIYOR

 

Gerçekleştirilen kampanyalarla elde edilen gelirin tamamının ihtiyaç sahibi göz hastalarının tedavisinde kullanıldığını belirten  Dr. Sergül Erzurum, "Bir göz muayene maliyeti 2.500 - 3.000 dolar arasında değişiyor. 4 kişilik bir ailenin tedavi masrafı 12 bin dolara kadar çıkıyor. Sağlık sigortası şirketlerinin fakir göz hastalarına ödeme yapmaması bir mağduriyet oluşturmaktaydı. Vakıfımıza müracaat eden hastaların, ekonomik durumlarını araştırıp, bedava tedavi edilip edilmeyeceğini araştırdıktan sonra gerekeni yapıyoruz. Vakfın talebi ve onayı ile, eyaletteki göz doktorlar para almadan, fakir hastaları ameliyat ediyorlar. Vakfımıza üye 39 göz doktoru hastalara karşılıksız yardım ediyorlar."dedi.

 

Dr. Sergül Chicago'da da bir şube açmak istediklerini bu amaçla düzenlenecek yardım balosunda doğuştan görme özürlü, şarkı sözü yazarı ve piyanist Amerikan İdol Finalisti, Scott Macintyre'nin canlı konser vereceğini belirtti.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap