Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 30 Haziran 2017 00:45:45 Tarihinde eklenmiştir.

Lisans tamamlayan sağlık personeli özlük ve maaş haklarında ne gibi değişikleri olur ?

Önlisans mezunu olan sağlık personeli lisans tamamlama bitirince maaşı ne kadar olur ?

Lisans tamamlayan sağlık personeli özlük ve maaş haklarında ne gibi değişikleri olur ?

 

Önlisans mezunu olan sağlık personeli lisans tamamlama bitirince maaşı ne kadar olur ?

 

Bu soruya cetvel hazırlayarak kim ne kadar alacak şeklinde hazırlamamıs mümkün değil.Maaşı etkilen bir çok kalem var O yüzden takipçilerimize kuruşuna kadar detaylı bilgi verebilmek için sağlık personeli maaş hesaplama robotumuzu kullanarak anlatacağız

 

Bu hesaplamayı Sağlık Personeli Maaş Hesaplama Robotundan kolayca kendimiz yapabiliriz.

 

Öncelikle Sağlık personeli maaş hesaplama robotuna giriş için tıklayınız.

Ardından kullanıcı adına memurmaasmutemeti.com

şifre ise yine memurmaasmutemeti.com girmeyi unutmayınız.

 

Ardından aşağıdaki görsel resimdeki gibi tüm seçenekleri doldurup HESAPLA butonuna basınız.

 

LİSANS TAMAMLAYAN SAĞLIK PERSONELİNİ DERECE VE KADEMESİ NE KADAR İLERLER TIKLAYINIZ

 

Lisans tamamlayan sağlık personelin ek göstergesi ne kadar olur ?
Lisan tamamlayan sağlık personeli özel hizmet tazminatı ne kadar olur ?

bunları öğrenmek için aşağıdaki verileri doldurduktan sonra Excel İndir butonuna basarak tüm ilerlediğiniz detayları görebilirsiniz ?

 

Not:Sağlık personeli maaş hesaplama robotunun video anlatımıda mevcuttur 

HESAPLA BUTONUNA BASTIKTAN SONRA HEMEN BUTONUN ALTINDA MAAŞ VE SABİT EK ÖDEMENİZ TOPLANMIŞ HALDE VERECEKTİR.DETAYLI BORDRO GÖRMEK İÇİN ECXEL İNDİR DİYEREK AÇILAN BORDRODA HER KALEMİ AYRI AYRI GÖREBİLİRSİNİZ

Not:Anlatım Lisans Tamamlamada üst öğrenim sayıldığı farzedilerek anlatılmıştır.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Personel Özlük Haklar
Geriye Yönelik Çocuk Yardımı ve Aile Yardım Ödeneği Alınır mı?
Geriye Yönelik Çocuk Yardımı ve Aile Yardım Ödeneği Alınır mı?
Bilindiği üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 202 nci maddesinde aile yardımı ödeneğinin, memurun her neşekilde olursa olsun menfaat karşılığı çalışmayan veya herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan aylık almayan eşi ile ikiden fazla olmamak üzere çocuklarından her biri için ödeneği; 204 üncü maddesinde, memurun, eş için ödenen aile yardımı ödeneğine evlendiği, çocuk için ödenen yardıma da çocuğunun doğduğu tarihi takip eden aybaşından itibaren hak kazanacağı hüküm altına alınmış ve çocuk için aile yardımı ödeneği verilmeyecek haller de anılan kanunun 206 ncı maddesinde sayılmıştır. Geriye Yönelik Çocuk Yardımı ve Aile Yardım Ödeneği Alınır mı?
Ücretsiz izinde derece kademe ilerlemesi
Ücretsiz izinde derece kademe ilerlemesi
6663 sayılı Kanununa göre 10 Şubat 2016 tarihinde yapılan eklemeyle bu tarihten sonra ücretsiz doğum iznine ayrılanlar çalışma süresi, derece ve kademe ilerlemesinden faydalanabilecek. Bilindiği gibi memur aylıksız izin aldığında derece ve kademe ilerlemesi duraklatılmakta ve alınan ücretsiz izinler borçlanma yapılmaz ise görev süresinden sayılmıyordu. Artık bu uygulamaya son verilerek doğum sonrası aylıksız izinde olanlara borçlanmaya gerek kalmaksızın görev süresinden sayılma hakkı getirildi:
EMEKLİ İKRAMİYESİNE ESAS ALINAN HİZMET SÜRELERİ
EMEKLİ İKRAMİYESİNE ESAS ALINAN HİZMET SÜRELERİ
Memurlar emekli olurken hizmet sürelerinden bazıları emekli ikramiyesi hesabında değerlendirilir.Bazı hizmet süreleri ise emekli ikramiyesi hesabında dikkate alınmamaktadır.
KONAKLAMA GİDERİ KURUMCA KARŞILANIRSA İLAVE HARCIRAH ALINIR MI ?
KONAKLAMA GİDERİ KURUMCA KARŞILANIRSA İLAVE HARCIRAH ALINIR MI ?
Mesleki bilgilerini arttırmak amacıyla yapılan seminerler ve kurslar için kurumlarınca memuriyet mahalli dışına geçici görevli olarak görevlendirilen memurlara, geçici görevli bulunulan sürece iaşe ve konaklama giderleri kurum bütçesinden karşılanması durumunda, kursa katılan memurlara ayrıca harcırah verilebilir mi?
DOLU-BOŞ KADRO İPTAL-İHDAS
DOLU-BOŞ KADRO İPTAL-İHDAS
Her yıl Nisan ayında dolu-boş kadro iptal-ihdas çalışması yapılır