Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 28 Haziran 2017 17:41:58 Tarihinde eklenmiştir.

SERİ KATİL HEMŞİRENİN CEZASI BELLİ OLDU

Kanada'da hastaları aşırı dozda insülin vererek ölümüne neden olan huzurevi hemşiresinin cezası belli oldu.

 

 

 

Kanada'nın Ontario eyaletinde,yaşanan olayda 2007-2014 yılları arasında beş kadın, üç erkek hastasını öldürdüğünü itiraf eden 49 yaşındaki huzurevi hemşiresi Elizabeth Wettlaufer'a ömür boyu hapis cezası verildi.

 

8 hastasını aşırı dozda insulin vererek öldürmekten suçlu bulunan Wettlaufer'ın 25 yıldan önce şartlı tahliye hakkı bulunmuyor. Wettlaufer'ın hayatının sonuna kadar hapishanede kalabileceği de belirtiliyor.

 

1995'te hemşireliğe başlayan Wettlaufer, soruşturmanın başlamasından bir gün sonra hemşirelikten istifa etmiş ardından da Ekim ayında yakalanmıştı. Cezası açıklandıktan sonra açıklama yapan hemşire,"Çok büyük acılara ve ölümlere neden oldum. Özür dilemek çok hafif kalıyor ama çok özür dilerim" dedi.

 

Kurbanlardan 75 yaşındaki Arpad Horwath'ın kızı, yerel bir radyoya yaptığı açıklamada "Babam son günlerinde büyük korku içindeydi. İçimde bir şeylerin doğru olmadığına dair bir his oluşmuştu" demişti.

 

Hemşirenin cinayetleri neden işlediğine dair bir açıklama yapılmadı.Hemşirenin kurbanlarının 75 ile 96 arasında değişiyor.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap