Bu haber 23 Haziran 2017 15:35:59 Tarihinde eklenmiştir.

TUNCELİ'DE KAÇIRILAN ÖĞRETMENİ ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye dönmek için yola çıkan sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz Tunceli-Pülümür karayolunda bölücü terör örgütü mensuplarınca kaçırıldı. Kaçırılan sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz’ı arama çalışmaları devam ediyor.

 

 

 

Şanlıurfa'da öğretmenlik yapan ve tatilini ailesinin yanında geçirmek için Gümüşhane'ye giderken PKK'lı bölücü terör örgütü mensupları tarafından aracı gasp edilip yakılan ve kendiside kaçırılan 23 yaşında ki Necmettin Yılmaz’ı arama çalışmaları devam ediyor.

 

Kaçırıldığı günden beri kendilerinin sürekli Tunceli Valiliği ve oradaki bütün askeri ve emniyet yetkilileriyle irtibat halinde olduklarını belirten Vali Memiş, "Devletin bütün imkanlarını kullanarak öğretmen kardeşimize ulaşmaya gayret ediyoruz. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ve İçişleri Bakanlığı  Müsteşarımız Sayın Muhterem İnce, konuyu bizlerle birlikte yakından takip ediyor. Ben sürekli Tunceli Valimizle ve oradaki tümen komutanlığı ve Jandarma Alay Komutanlığıyla irtibat halindeyim. İnşallah hayırlı bir netice için çaba gösteriyoruz" dedi.

 

Bazı haber sitelerinde öğretmenin şehit edildiği yönünde haberler çıktığını hatırlatan Vali Memiş, "Ancak bizler devlet erkanı olarak henüz bu konuda bu kardeşimize ulaşmadan bu tür beyanda bulunmamız çok uygun olmaz. Bütün çabamızla, devletin bütün imkanlarıyla öğretmen kardeşimize ulaşmanın ve netice almanın gayreti içerisindeyiz. Ümit ediyoruz ki kısa süre içerisinde bir netice alırız. Konuyu yakından takip ediyoruz" dedi.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap