Bu haber 23 Haziran 2017 03:13:55 Tarihinde eklenmiştir.

ADANA'DA İNŞAATI SÜREN ŞEHİR HASTANESİNDE YANGIN

Adana'da inşaatı devam eden şehir hastanesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

 

 

 

Adana'da Merkez Yüreğir İlçesi Mithat Özhan Bulvarı'nda inşaatı devam eden 1550 yataklı Adana Şehir Hastanesinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında dumandan etkilenenler oldu. Dumandan etkilenen 5 işçi binadan tahliye edilirken, olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

 

İnşaatı süren ve eylül ayında açılışı planlanan hastane binasından yükselen dumanları görenler, durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi.Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı.Bölgede çok sayıda ambulans da hazır bekletildi.

 

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, yangının çıkış nedeninin henüz bilinmediğini  belirterek, "Dumandan etkilenen 5 işçi tedbiren hastaneye kaldırıldı. Şu an için olumsuz bir durum yok. Yangının çıkış nedeni yapılacak araştırma sonucu belirlenecektir" dedi.

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap