Bu haber 21 Haziran 2017 14:16:29 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK BAKANLIĞINA TEK SEFERDE 12 BİN 500 KİŞİ ALINACAK

Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ yeni personel alımı için verdiği mücadeleden istediği sonucu aldı.

 

 

Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ'ın yeniden Sağlık Bakanı olması ile başlatılan Sağlıkta Dönüşümün 2. Fazı tüm hızıyla geliyor. Sağlıkta memnuniyetin üst sınırlara kadar çıkılan ülkemizde sağlık çalışanlarının memnuniyeti için çabalar sürmekte.

 

TEK SEFERDE 12 BİN 500 KİŞİ ALINACAK

 

Sağlık çalışanlarının üzerindeki iş yükünün azaltılması ve sağlık ordusuna taze kanların gelmesi için olağanüstü çaba sarf eden Prof.Dr.Recep Akdağ'ın girişimleri sonuç verdi.Sağlık Bakanlığı ile  Maliye Bakanlığı arasında kıran kırana geçen görüşmeler neticesinde Bakan Akdağ tek seferde 12 bin 500 kişilik dev bir alıma imza attı.

 

ÖSYM Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep AKDAĞ'ın girişimleri sonucu 12 bin 500 sağlık personelinin tek seferde alımı için ilanı veriyor.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap