Bu haber 20 Haziran 2017 21:58:14 Tarihinde eklenmiştir. 2895 Defa Okundu.

BELİNDE Kİ SİLAHI UNUTUP MR CİHAZINA YAKLAŞINCA KORKU DOLU ANLAR YAŞANDI

Aydın'da emekli polis memuru belinde taşıdığı tabancayı unutup MR cihazına yaklaşınca korku dolu anlar yaşandı.

BELİNDE Kİ SİLAHI UNUTUP MR CİHAZINA YAKLAŞINCA KORKU DOLU ANLAR YAŞANDI

 

 

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde gece saat 02.00 sıralarında kayınpederi Necati K.’ye (80) MR çektirmek için Nazilli Devlet Hastanesine gelen emekli polis memuru Beyhan Ş. (57), MR çekilecek olan kayınpederine yardım etmek istedi.MR cihazına yaklaşan emekli polis memurunun belindeki silah manyetik çekim gücü yüksek mıknatısın etkisiyle yerinden çıkıp milyon dolarlık makineye yapıştı. Korku ve paniğe kapılan görevliler, piyasa değeri 1 milyon dolar olduğu belirtilen cihazın mıknatısına yapışan tabancayı tüm uğraşlara rağmen yerinden kıpırdatamadı. Bu esnada tabancanın dolu ve tetiğinin çekili olduğunu fark eden görevli, durumu MR cihazını kiralayan özel şirket yetkilisine iletti.

 

Tabancayı bulunduğu yerden çıkartmak için kısa bir inceleme yapan şirket görevlisi, titiz bir çalışmayla silahın açık olan mekanizma bölümüne olası bir ateşlemeyi önlemek amacıyla sert bir cisim yerleştirdi. Daha sonra 5 metre uzunluğundaki bakır kablonun ucundan düğümle bağlanan tabanca, 5 kişinin   tüm gücüyle çekmesi sonucu bulunduğu yerden sökülebildi.

 

Silahı bulunduğu yerden sökülmesiyle herkes rahat bir nefes aldı.Şirket yetkilisi, emekli polis memuru Beyhan Ş.’den şikayetçi oldu. Beyhan Ş., silahını alıp yaşananlar nedeniyle özür diledi.

Yorum Yap
Memur Gündem
KÖŞE YAZARLARI
TÜMÜ
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
06:22
Güneş
07:54
Öğle
12:50
İkindi
15:10
Akşam
17:33
Yatsı
18:58
ANKET
TÜMÜ

2019 Sağlık Personel Atama Sayısı Ne Olmalıdır?