Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 18 Haziran 2017 12:39:47 Tarihinde eklenmiştir.

DOKTOR HEM MESLEĞİNDE HEM DE SPORDA BAŞARILI

Adana'da kan kanserlerinin teşhisini yapan temel immünoloji branşında doktor olan Selim Merdan, mesleğinde olduğu gibi sporda da başarılı.


 

 

Adana'da kan kanserlerinin teşhisini yapan temel immünoloji branşında görev yapan doktor Selim Merdan,Türkiye  Downhill Dağ Bisikleti Şampiyonası'nda da Türkiye birinciliğinin sahibi.

 

Türkiye Downhill Dağ Bisikleti Şampiyonası'nda birinciliğin sahibi Selim Merdan, hedefinin ülkesini yurt dışında temsil etmek olduğunu belirterek, "Eğer Türkiye Bisiklet Federasyonu bize destek olup bu branşta milli takım açarsa biz de severek ülkemizi gider temsil ederiz. Biz kendi imkanlarımızla yapabileceğimiz işin son noktasındayız" dedi.

 

10 yıl önce arkadaşının tavsiyesi ile dağ bisikletine başladığını ifade eden Konyalı 32 yaşında ki doktor  Selim Merdan, bisiklette kendisini geliştirdi. Dağ bisikleti satın alıp bir tepeden aşağı hızla inerek zamana karşı yarışılan spor dalı  olan 'Downhill' de son olarak da Kayseri Erciyes'te bin 870 metrelik parkurda düzenlenen 30 yaş üstü Türkiye Downhill Dağ Bisikleti Şampiyonası'nda 2 dakika 59 saniyelik derecesi ile Türkiye birincisi oldu.

 

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Temel İmmünoloji branşında doktor olan Merdan, bisiklet sürerkenki kıyafetleriyle kendisini insanlara doktor olarak tanıttığında inanmadıklarını söyledi.

 

EN BÜYÜK HAYALİ YURT DIŞINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL ETMEK

 

Türkiye'de 30 yaş üstü şampiyonu olan Selim Merdan, en büyük hayalinin yurt dışında Türkiye'yi temsil etmek olduğunu ifade ederek, "İlk Türkiye şampiyonası geçtiğimiz yıl yapıldı. Yurt dışında bu branş popüler. Türkiye'de de bu branşın gelişmesini istiyoruz. Bizim ülkemiz dağ bisikleti konusunda gerçekten elverişli. Yurt dışındaki insanların gözü ülkemizde. Ülkemize yabancıları getirip reklamı arttırıyoruz" dedi.

 

Türkiye Şampiyonası'ndan sonra Avrupa ve dünya şampiyonaları var ama bunlar biraz masraflı, o yüzden onlara katılmak için sponsor desteğine ihtiyaç olduğunu vurgulayan Merdan," Eğer Türkiye Bisiklet Federasyonu bize destek olup bu branşta milli takım açarsa biz de severek ülkemizi gider temsil ederiz. Biz kendi imkanlarımızla yapabileceğimiz işin son noktasındayız. Artık federasyon desteği bekliyoruz" dedi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap