Bu haber 16 Haziran 2017 05:57:36 Tarihinde eklenmiştir.

HEMŞİRE ANNE İLE POLİS BABANIN EN ACI ANI

Ankara'da 13 katlı apartmanın 9. katında oturan Çevik çiftinin 3.5 yaşında ki çocukları balkondan düşerek hayatını kaybetti.

 

 

Ankara'da yaşanan olayda 13 katlı apartmanın 9. katında oturan  hemşire Hürriyet Çevik ve asker olan eşi Hasan Çevik, sabah saatlerinde işe gitmek için hazırlandıkları sırada  bir anlık dalgınlıklarından dolayı balkona çıkan çocuklarını fark edemediler. Balkonda bir süre oynayan 3.5 yaşındaki Eymen Aslan Çevik, daha sonra balkonun demir parmaklıklarından kurtularak 9. katındaki evlerinin balkondan aşağıya düştü. 

 

Çocuklarının düşmesiyle şok yaşayan anne ve baba hemen sağlık ekiplerine haber verdi.Haber verilmesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde hareketsiz yatan Eymen bebeğin hayatını kaybettiğini belirledi. Oğullarının ölüm haberiyle yıkılan anne ve baba gözyaşlarına boğuldu.

 

Olayı haber alan çiftin akrabaları ile iş arkadaşları olay yerine geldiler.Eymen bebeğin 1 yaşında kardeşinin olduğu öğrenildi. 

 

 

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 1 Yorum
  • Ali
    Ali , 22 Ocak 2015 11:19:43
    Çok teşekkürler yardımcı oldu bu klavuz.