Bu haber 14 Haziran 2017 23:33:46 Tarihinde eklenmiştir.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLER İÇİN EŞ DURUMU ATAMA SİNYALİNİ VERDİ

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Milli Eğitim komisyonunda sözleşmeli öğretmenlerin eş durumu nedeniyle atama yapılabileceği müjdesini verdi.

 

 

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz Milli Eğitim komisyonunda üyelerin sorularını cevapladı.Üyelerden CHP milletvekili Ceyhun İrgil'in Milli Eğitim Bakanına ,her ikisi de sözleşmeli öğretmen olan eşlerden birisi Van'da diğeri ise Hakkari'de öğretmen olmaları durumunda Hakkari'de birleşmek istiyorlarsa ne yapacaksınız şeklinde soru sorması üzerine Milli Eğitim Bakanı sözleşmeli öğretmen eşlerin , öğretmen ihtiyacı olan bölgelerde birleştirileceği cevabını verdi.

 

Bakan Yılmaz, Ağustos ayında ise atamaların yapılacağını açıkladı .

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap