Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 12 Haziran 2017 19:20:45 Tarihinde eklenmiştir.

AVRUPA HEMŞİRELER DERNEĞİ'NCE DÜZENLENEN KAHRAMAN HEMŞİRE YARIŞMASINDA TÜRK ADAY

Avrupa Hemşireler Derneği tarafından düzenlenen Ansell Avrupa Hero Hemşire Ödülü’ne Türkiye'den hemşire Fatma Susam Özsayın aday gösterildi.

 

 

25 ülkenin yarıştığı Avrupa Hemşireler Derneği tarafından düzenlenen Yılın Kahraman Hemşiresi yarışmasında birinciliği İnternet üzerinden verilen oylar belirleyecek.Yarışmada Türkiye'den  İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Uzman Hemşiresi Fatma Susam Özsayın aday gösterildi.

 

Fatma hemşire, uluslararası yarışmada Türkiye'yi 153 bin hemşire arasında temsil edecek. Yarışmada oylar internet üzerinden verilecek.Kazanan ülkeye yapılacak yardım miktarı da oylama sonucunda belirlenecek. Fatma Hemşire'yi desteklemek için, oy kullanmak isteyenler www.ansellhero.com/en/Vote.aspx linkini kullanarak oy kullanılabilirler.

 

En zor şartlarda bile göreve koşan hemşireler için Avrupa Hemşireler Derneği EORNA tarafınca düzenlenen ve 25 ülkenin yarıştığı Ansell Avrupa Hero Hemşire Ödülü'ne, Türkiye'den İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Uzman Hemşiresi Fatma Susam Özsayın aday gösterildi.

 

BİLİMSEL DERGİLERDE VE ULUSLARARASI TOPLANTILARDA YAYINLANAN ÇALIŞMALARI VAR

 

Düzenlenen yarışmada aday gösterilen Fatma hemşire mesleğe 14 yaşında başladı.Hem hazırladığı hasta güvenliği tezi hem de Avrupa'da kucağında bebeği Mira ile kürsüye çıkarak yaptığı sunumlarla herkesi etkileyen Fatma hemşire'nin  bilimsel dergilerde ve uluslararası toplantılarda yayınlanan çalışmaları da bulunuyor.

 

İnternet üzerinde oylamayla süren yarışmada, kahraman hemşire unvanını hak eden Fatma Hemşire zirveyi zorluyor.

 

Ülkemizi temsil ediyor olmanın kendisi için büyük bir gurur olduğunu ifade eden Fatma Hemşire, " Hemşirelik mesleği çok fedakarlık isteyen, sizden çok şey vermenizi isteyen ama bir o kadar da doyumsallaştıran bir meslek aslında. Ben de birçok fedakarlık yaptım. Nişanıma nöbetten çıkıp gittim, nöbetten çıktım ve kendimi nişanda buldum, gerisini düşünün. Sizden çok fedakarlık bekleyen bir süreç ama sonunda aldığınız kazançlar buna değiyor. En azından böyle bir projede Türkiye'yi temsil ediyor olmak bile tüm yorgunlukları silip atıyor. Bu proje ile birlikte Avrupa'daki bu organizasyonu yürüten delegeler bize çok güzel dönüşler yaptılar. Yurt dışından da çok fazla oy aldık. Bu da sevindirici yanı. Türkiye'yi temsil ediyor olmak bile sonu her ne olursa olsun çok büyük gurur ve onur benim için. Yaşamım boyunca da bu onuru taşıyacağım” dedi.

 

SUNUMLARI KUCAĞINDA BEBEĞİ İLE YAPTI

 

Yarışmada aday gösterilmek için rol model olunması gerektiğini ve bilimsel literatüre katkıda bulunmak gerektiğini belirten Fatma Hemşire, “Ameliyathane hemşirelik sürecim boyunca daha çok gece ekibinde çalıştım. En çok dikkat çeken nokta ise hasta güvenliğiydi. Ameliyathaneler hastanın en çok korunmaya muhtaç olduğu, en savunmasız olduğu alandır. Bunu da Roma'da bir bildiri halinde sundum. Sunarken de kızımla birlikte gittik ve kürsüye onunla çıktık. Kürsüde benim kucağımdaydı. Hem çalışma onların ilgisini çekti hem de bebeğimle gitmiş olmam onları çok etkiledi. Bana takdir ve teşekkürlerini sundular” dedi.

 

Sosyal medya desteği ile yarışmanın güçlü adaylarından biri olan Fatma Hemşire'yi desteklemek için, www.ansellhero.com/en/Vote.aspx linki ile oy kullanabilirsiniz.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap