Bu haber 08 Haziran 2017 03:46:14 Tarihinde eklenmiştir. 1292 Defa Okundu.

BURSA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ŞİDDET MAĞDURU DOKTORA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Bursa'da yanlış barkod yazıldığı gerekçesiyle görevi başında saldırıya uğrayan Dr. İlknur Çelik’e Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, Kestel Semt Polikliniği'nde yanlış barkod yazıldığı gerekçesiyle hasta yakınlarının saldırısına uğrayan Dr. İlknur Çelik’e geçmiş olsun ziyaretinde saldırıyı şiddetle kınadıklarını ifade ederek “Sağlık çalışanlarımıza her türlü şiddeti kimden ve nasıl geldiğini ayırt etmeksizin kınıyoruz” dedi.

 

Dr. Akan, ziyaretinde gece gündüz çalışan büyük fedakarlıklarla hizmet sunan sağlık çalışanlarının bu tür olayları yaşamalarının kendilerini üzdüğünü ifade ederek, “Sağlık çalışanlarımıza her türlü şiddeti kimden ve nasıl geldiğini ayırt etmeksizin kınıyoruz. Bu çirkin saldırıyla ilgili olarak ‘beyaz kod’ verildi ve suç duyurusunda bulunuldu. Hukukçularımız olayı yakından takip ediyor. İl Sağlık Müdürlüğü olarak bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Yaşanan bu kötü olaydan dolayı kendisine tekrardan geçmiş olsun diliyorum” dedi.

 

Doktor İlknur Çelik, Akan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, olayın yaşandığı andan itibaren sağlık yöneticilerinin büyük desteğini yanında hissettiğini söyledi.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap