Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 06 Haziran 2017 07:00:59 Tarihinde eklenmiştir.

HASTANIN ADI BARKODA YANLIŞ YAZILDI DİYE DOKTOR DARP EDİLDİ

Bursa'da yaşanan olayda üç kişi hastanın barkoda adı yanlış yazıldı diye doktora saldırıp darp etti.

 

 

Bursa'da Devlet Hastanesi Kestel Polikliniği'nde pazar günü yaşanan olayda kolunda serum olduğu halde hasta çocuğu muayene eden Doktor İlknur Çelik, hasta yakınları tarafından darp edildi.İddiaya göre,saldırganlardan B.D.sabah saatlerinde çocuğunu muayene için Kestel Polikliniğine getirdi. Muayene sonrası çıkarken çocuğunun adının barkoda yanlış yazıldığını fark ederek geri döndü. Doktor İlknur Çelik, çocuğun adının yanlış yazılmasının sekreterlikte düzeltilebilecek bir hata olduğunu söylemesine rağmen, anne B.D.doktora hakaret etti.

 

Doktor Çelik, annenin kendisine hakaret ettiğini belirterek,  “B.D'ye isterse muayeneyi iptal ettirip başka bir doktora da gidebileceğini söyledim. Bunun üzerine hakaret ve tehditlerini sürdürdü.”dedi.

 

B.D. evde durumu kocasına anlattıktan baba T.D. öğleden sonra polikliniğe gelerek Doktor İlknur Çelik’le görüştü. Doktorun anlattıklarından sonra haklısınız diyen baba T.D. bir süre sonra hakaret edip,"  “Ben hasta yakınıyım, hasta hakları var. İstersem seni burada öldürürüm, kimse karışamaz” şeklinde doktora bağırdı.

 

Yaşananlar karşısında Doktor Çelik, “Ne yapayım, şehit olurum o zaman” dedi.Bu sözlere sinirlenen baba T.D. “Senden şehit falan olmaz, öldüreceğim seni”  diyerek poliklinikten gitti.Bir süre sonra yanlarında bir kadınla beraber polikliniğe gelen B.D. ve T.D. Doktor İlknur Çelik’e saldırdı. Elinde makasla saldıran T.D., Çelik’i duvara fırlattı, yanındaki kadınlar da yere düşen doktoru tekmelemeye devam etti.

 

Doktor Çelik, Kestel’de hasta potansiyeli yüksek olmasına rağmen az sayıda doktor ve yetersiz güvenlik görevlisiyle çalışmak zorunda kaldıklarını  belirterek,“O sırada odamda olsaydım sesimi kimse duyamazdı” dedi.

Kaynak: Şehir Medya

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap