Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 23 Mayıs 2017 00:18:34 Tarihinde eklenmiştir.

112 ACİL SERVİS EKİBİ HASTANELİK OLDU

Ambulansa alınan hasta 112 ekiplerini hastanelik etti.


Edinilen bilgiye göre; İlçeye bağlı Aşağıgörle Mahallesinde yaşayan M.Ç. isimli bir şahıs henüz bilinmeyen bir nedenle bunalıma girip tarım ilacı içti.

 

Kocasını baygın vaziyette gören evin hanımının ihbarı üzerine köye giden 112 Acil Servis ekipleri baygın vaziyette buldukları şahsı hemen ambulansa alıp yola koyuldu. Yolda vakaya müdahale ederken bir anda fenalaşmaya başlayan 112 Acil Servis ekipleri hayatını kurtarmaya çalıştıkları hasta ile birlikte kendileri de acil servise gidip muayene oldu. sağlık görevlilerinin intihar girişiminde bulunan şahsın üzerine sinen tarım ilacının kokusundan etkilenerek fenalaştığı belirlendi.

 

Sağlık görevlilerinin tedavisi Karacasu’daki sağlık merkezinde gerçekleştirilirken, midesi yıkanan M.Ç. ise ilk müdahalenin ardından Nazilli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Evli ve dört çocuk babası olan 60 yaşındaki M.Ç.’nin tedavisinin devam ettiği zehirlenen sağlık görevlilerinin ise durumlarının iyi olduğu öğrenildi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap