Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 01 Haziran 2017 11:58:06 Tarihinde eklenmiştir.

HASTALIKLARI ÖNCEDEN TAHMİN EDECEK YAPAY ZEKA PROJESİ GELİŞTİRİLİYOR

Yapay zeka projesi ile insanların hastalıklarını önceden tahmin edilmesi amaçlanılıyor.

 

 

Gelişen teknolojiyi sağlıkları konusunda kullanmak isteyen kişiler  Google aramasıyla hastalıklarını tahmin etmeye çalışıyor.Ancak bu gibi durumlar endişenin artmasına ve yanlışlar yapılmasına neden oluyor.

 

Bu gibi durumların yaşanmaması için bir teknoloji şirketi Google Brain adında araştırma projesi geliştiriyor.Proje Stanford, UC San Francisco ve Chicago Üniversitesi tıp fakülteleriyle ortak yürütülüyor.Proje, tıbbî verileri inceleyerek insanların sağlığı hakkında bilgi alan ve gelecekte ihtiyaç duyabilecekleri şeyleri tahmin edebilen yapay zeka projesi.Projede makine öğrenimi teknolojisinden faydalanılıyor.

 

Proje ile hayatî tehlikeye sebep olabilecek hastalıklardan belirli semptomlara kadar her şeyin önceden bilinebilmesini hedefleniliyor. Google, proje için GAN (Generative Adversarial Network) çalışmasını kullanıyor.

 

Yapay zekanın, sisteme dışarıdan veri girişi yapılmadan çalışmasını sağlayan bu teknik, 3 yıl önce bulundu.Bulunan teknik yapay zekada büyük bir sıçrama anlamına geliyor.

 

Nöral ağlara dayalı olan sistem, beynin işleyişine benzer bir yol izleyerek öğreniyor.Kısacası insan beynini taklit ediyor. Bu ağlar sayesinde, bilgideki konuşma, metin ya da görüntüler içinde belirli kalıpları ayırt edebiliyorlar ve yapay zeka çalışmalarındaki son gelişmelere kaynaklık ediyorlar.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap