Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 19 Mayıs 2017 08:51:26 Tarihinde eklenmiştir.

HASTANEDE DEHŞET ANLARI

Kars Harakani Devlet Hastanesinde yaşanan olayda temizlik görevlisi Erkan E.,daha önceden yaşanan tartışma nedeniyle aralarında husumet bulunan Ebru İ.tarafından silahla vurularak öldürüldü.


 

 

Edinilen bilgiye göre,Kars Harakani Devlet Hastanesinde çalışan temizlik görevlisi Erkan E.,ile  daha önce aralarında husumet olan Ebru İ. ile temizlik odasında tartıştı. Çıkan tartışmanın büyümesiyle Ebru İ, yanında getirdiği silahla temizlik personeli Erkan E.'ye ateş açtı. 

 

Silahtan çıkan kurşunlardan 4'ünün Erkan E.'ye isabet etmesi sonucu ağır yaralandı.Hastanede tedavi altına alınan Erkan E. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

Erkan E.'yi silahla vurduktan sonra kaçan katil zanlısı daha sonra Kazım Paşa Polis Merkezine giderek silahıyla teslim oldu.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap