Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 20 Mayıs 2017 02:35:51 Tarihinde eklenmiştir.

VEFALI HEMŞİRELERDEN ANLAMLI ZİYARET

Samsunda aynı hastanede 16 yıldır tedavi gören doğuştan zihinsel ve bedensel engelli Eren Arslan’ı hemşireler evinde ziyaret ettiler.


 

 

Samsun’da doğuştan zihinsel ve bedensel engelli Eren Arslan’ın 16 yıldır devam eden tedavisinde Samsun Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi’nde görev yapan 4 hemşire mesai saatleri dışında da Eren ve annesi Sevda Arslan’ı ziyarette bulunarak tedavi sürecinde onlara destek ve yardımcı oluyorlar. Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi'nde görev yapan hemşireler Canan Bayrak (42), Zarife Kıdık (53), Mesude Seçgin (46), Mehtap Keskin (38) ile anne Sevda Arslan arasında tedavi sürecinde bir bağ oluştu. Hastane Başhekimi Alaiddin Domaç, hemşirelerle birlikte 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle Eren Arslan'a ziyarette bulundu.

 

BİZİM İÇİN KANATSIZ MELEK GİBİLER

 

Anne Sevda Arslan,16 yıldır oğlunun tedavisi için aynı hastaneye gidip geldiklerini ve kendileriyle yakından ilgilenildiğini belirterek, "Oğlum ağır engelli olduğu için zaman zaman hastanede uzun dönem yatarak tedavi görüyor. Bu sürede artık hemşireler bizi biz onları yakından tanıdık. Sağ olsunlar bizimle çok yakınlar ilgileniyorlar. Onlar artık bizim için kanatsız melek gibiler. Hepsi ailemden bir parça gibi. Bazılarını oğlumun doğumundan bu güne tanıyorum" dedi.

 

Eren'in doğumundan beri aile ile tanışan Zarife Kıdık, "Zaman geçtikçe Eren'le aramızda bir sevgi bağı oluşturduk. Annesi ile de öyle. Uzun yıllardır tanıyoruz ve kendi ailemizden birisi oldu. Sürekli görüşüyoruz. Eren'de bizi gördüğü zaman zaten yüzü gülüyor çok mutlu oluyor" dedi.

 

Başhekim Alaiddin Domaç,Eren'in tedavisiyle ilgili olarak, "Eren'in gerek yoğun bakımlarımız gerek servislerimizde bu tür hastalarımızın tedavisi için gerekli bütün imkanlara sahibiz. Eren'in tedavi süreçlerinde zaman zaman gördük ki annesinin yanı sıra yeri geldiğinde hemşire hanımların yanımıza gelip 'Eren'in böyle bir sorunu var' deyip çözüm bulmaya çalışıyorlar. Bu beni çok mutlu etti. Biz kendimizi hastalarımızla beraber bir ailenin bir parçası olarak görüyoruz. Bunun da gerçekleştiğini görmüş olmanın gururunu yaşıyorum. Arkadaşlarımız bu konuda çok hassas davranıyorlar çok özveri ile çalışıyorlar" açıklamalarında bulundu.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap