Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 12 Mayıs 2017 05:44:20 Tarihinde eklenmiştir.

TARİHİ LİKYA YOLUNDA YÜRÜYÜŞ YAPMAK İSTEYEN HEMŞİRELER SİS NEDENİYLE YOLLARINI KAYBETTİLER

İstanbul'dan tatil için Antalya'ya gelen 4 hemşire tarihi Likya Yolu'nda yürüyüş yapmak istediler.Ancak hemşireler yoğun sis nedeniyle belli bir süre yürüdükten sonra yollarını kaybettiler.


 

 

İstanbul'da hemşire olarak çalışan ve tatil için Antalya'ya gelen Bahar G. (31), Özgün G. (25), Zeynep E. (34) ve Bağdagül Y. (34), tarihi Likya Yolu'nda yürüyüş yapmak için dün 19.00 civarında Konyaaltı İlçesi'ne bağlı Hisarçandır Mahallesi'nden yola çıktıktan bir süre sonra yoğun sis nedeniyle yollarını kaybettiler.112 çağrı merkezini arayarak yardım isteyen hemşireleri bulmak amacıyla Beldibi Jandarma Karakol Komutanlığı ve Göynük Kanyonu çalışanları arama kurtarma çalışması başlattı.


Ekipler yollarını kaybeden ve kaybolan 4 hemşireyi saat 02:00 civarında bularak jandarma karakoluna getirdi. Kahvaltı ikram edilen hemşireler, karakoldaki işlemlerinin ardından kaldıkları otele gitti.


 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap