Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 26 Nisan 2017 19:36:37 Tarihinde eklenmiştir.

BAŞARILI HEMŞİRE DUYGU TURAN İKİNCİ KEZ YILIN SPORCUSU SEÇİLDİ

Dünya çapındaki başarılar elde eden Duygu hemşire ikinci kez yılın sporcusu seçildi.

 

 

23 yaşındaki başarılı hemşire Duygu Turan, 2014 ve 2017'de 2 defa yılın sporcusu seçilmesinin yanı sıra Türkiye, Avrupa ve Dünya çapında büyük başarılara imza atarak adından söz ettirmeyi başardı.

 

Kocaeli Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu mezunu olan ve bir devlet hastanesinde hemşire olarak çalışan Duygu Turan, 2014'te yılın sporcusu seçilmesinin ardından 2017'de de Spor & Sporun devler buluşuyor ödül töreninde Yılın Sporcusu seçildi.Turan ödülünü Bilal Erdoğan'ın elinden aldı. 

 

Duygu Turan'ın elde ettiği başarılar ise şöyle;

 

2014 Kickboks Avrupa Şampiyonu oldum ve Spor & Spor dergisinin düzenlediği sporun devleri gecesinde Türkiye'nin en iyi Sporcusu seçildi.


2015 Kickboks Türkiye ve Dünya Şampiyonu oldu.


2016 Kickboks Low Kick ve Kick Light branşlarında 2 kez Avrupa Şampiyonu oldu.


2017 Spor & Sporun devler buluşuyor ödül töreninde Yılın Sporcusu seçildi.

 

2017 Kickboks Uluslarası Open cup Şampiyonasında Low Kick ve Kick Light 2 ayrı branşta şampiyonluğu elde etti.

 

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap