Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 19 Nisan 2017 11:49:18 Tarihinde eklenmiştir.

ESKİ EŞİNİ SİLAHLA YARALADIKTAN SONRA İNTİHAR ETTİ

Bursa'da yaşanan olayda eski eşini silahla yaralayan Mehmet Yayla,intihar etti.

 

 

Bursa merkez Osmangazi ilçesi Hamzabey Mahallesi'nde yaşanan üzücü olayla ilgili alınan bilgiye göre,1 yıl önce 40 yaşındaki M.Y, Onkoloji Hastanesi'nde hemşirelik yapan G.T.'tan (39)ile boşandı.Ancak M.Y boşandıktan sonra eski eşinin evine yakın bir ev tuttu.İş çıkışı Onkoloji Hastanesi'nde hemşirelik yapan G.T.'tan ile karşılaşan Mehmet Yayla, iddiaya göre, telefonla konuşan eski eşine, "Kiminle konuşuyorsun, telefonu bana vereceksin" dedi. G.T ise "Seni ilgilendirmez" karşılığını verdi.Sinirlenen  M.Y.eski eşini 5 el ateş ederek ağır yaraladı.

 

G.T.'tanı yaralayan M.Y, Hamzabey Mahallesi Merdivenli Sokağa gelerek burada başına bir el ateş ederek hayatına son verdi.

 

Ambulansla Bursa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 3 çocuk annesi G.T.'ın sırtından ve göğsünden yaralandığı hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.


VEDA MESAJLARI BIRAKTI

 

Eski eşini yaraladıktan sonra intihar eden 3 çocuk babası Mehmet Yayla'nın sosyal medya hesabından sabah saatlerinde yaptığı paylaşımında, “Hadi çocuklar bak gün doğuyor sabahlara iyi değilim çocuklar” diye yazdığı, geçtiğimiz gün ise çocuklarıyla birlikte olan fotoğrafını paylaşarak, “Çocuklarımı çok seviyorum, elveda” mesajını bıraktığı öğrenildi.

 

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap