Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 17 Nisan 2017 05:00:16 Tarihinde eklenmiştir.

BİREYSEL EMEKLİLİK FAİZLİ FAİZSİZ FON DEĞİŞİKLİĞİ YAPMA

Ziraat Emeklilik Bireysel İnternet Şubesinden Faizli Faizsiz Fon Değişikliği yapma

ZİRAAT BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİNDE KALMAK İSTEYEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI ZİRAAT BİREYSEL İNTERNET ŞUBESİNDEN FAİZLİ YADA FAİZSİZ FON DEĞİŞİKLİĞİ YAPMALIDIRLAR.AKSİ TAKDİRDE SEÇİM YAPMAYAN SAĞLIK PERSONELİ BES SİSTEMİNDE FAİZSİZ OLARAK DEVAM EDECEKTİR.AŞAĞIDAKİ KILAVUZDA FAİZLİ-FAİZSİZ SEÇİMİN NASIL YAPIŞACAĞI ANLATILMIŞTIR.

 

ZİRAAT BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİNDEN AYIRILIP CAYMA HAKKINI KULLANMAK İSTEYEN SAĞLIK PERSONELİ İÇİN ANLATIM KILAVUZU İLERLEYEN SÜRELERDE YAYINLAYACAĞIZ.

 

HABERDAR OLMAK İÇİN FACEBOOK GRUBUMZA KATILABİLİRSİNİZ,AYRICA BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ İLE İLGİLİ SORULARINIZA MAAŞ PROFESYONELİ MUTEMETLERİMİZ TARAFINDAN CEVAPLANDIRILACAKTIR. FACE GRUBA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

 

ZİRAAT BİREYSEL EMEKLİLİK BAŞLANGIÇ FONU DEĞİŞİKLİĞİ

 

Değerli Katılımcımız, Otomatik Katılım Sistemi kapsamındaki sözleşmenize ait işvereniniz tarafından belirlenen başlangıç fon dağılım değişikliği talebinizi aşağıdaki kanalları kullanarak hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ziraat Bireysel İnternet Şubesi

 

1)- Ziraat Emeklilik web sitesinde (www.ziraatemeklilik.com.tr) yer alan Bireysel İnternet Şubesi giriş butonuna tıklanır.

 

2)-Açılan ekrana T.C. Kimlik Numarası, sistemde kayıtlı olan cep telefonu ile bilgisi girilir, cep telefonuna gelen tek kullanımlık şifre bilgisi girildikten sonra “Giriş” butonuna tıklanır

 

 

 

3)-Sistemde kayıtlı olan cep telefon bilginiz güncel değil ya da tanımlı değil ise giriş ekranında yer alan “Telefonu eklemek/güncellemek için tıklayınız.” alanından cep telefonu güncellemesi yapılır.

 

 

 

4)-Ziraat Bireysel İnternet Şubesi’ne güvenli bir şekilde giriş yapıldıktan sonra açılan ana sayfada sol tarafta yer alan menü adımlarından “Değişiklik ve Talepler” alanına tıklanır.

 

 

 

 

5)-Ekranda açılan sözleşmelerden Otomatik Katılım kapsamındaki sözleşme seçilir ve sağ en alt köşede yer alan “Teklif Fon/Plan Değişikliği Talebi" butonuna tıklanır ve işlem gerçekleştirilir.

 

 

 

 

İnteraktif SMS/E-Posta Otomatik Katılım kapsamındaki sözleşmenizin Ziraat Emeklilik’te üretilmesinin ardından tarafınıza iletilecek SMS ya da e-posta bilgilendirmelerinde yer alan adımları takip ederek başlangıç fon dağılım değişikliği işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. E-posta ile fon dağılım değişikliği yapılması durumunda;

 

1)-ziraatemeklilik@ziraatemeklilik.com.tr adresinden tarafınıza iletilen e-posta metninde yer alan “İşveren tarafından belirlenen fon seçiminizi değiştirmek için buraya tıklayınız.” linkinden fon dağılım değişikliği işlemi gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile fon dağılım değişikliği yapılması durumunda, fon dağılım değişikliği işlemine ait iletilen SMS bilgilendirmesi sonrası aşağıda yer alan işlem adımlarını takip ederek fon dağılım değişikliği talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. “FON” boşluk “TC NO” boşluk “SÖZLEŞME NO” yazarak 4757’ye SMS gönderilir.

 

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 2 Yorum
  • Uzman Mutemet
    Uzman Mutemet , 21 Nisan 2017 00:01:31
    sisteme girip sözleşme onaylayın zaten faizssiz fondasınız
  • Mustafa yetişen
    Mustafa yetişen , 20 Nisan 2017 17:00:16
    Şuan kesilen bes paraları faizli fonlarda mi faizsiz fonlarda mi değerlendiriliyor.ben faizsiz istiyorum herhangi bir işlem yapacakmiyim