Bu haber 16 Haziran 2017 11:40:54 Tarihinde eklenmiştir.

Muayene ve tedavi edilmek amacıyla başka hastanelere sevk edilen psikiyatri hastalarının yanlarında görevlendirilen personele (sağlık memuru, polis, jandarma vb.) harcırah ödenir mi?

Psikiyatri hastalarının sevkinde harcırah ödenirmi ?

Psikiyatri hastalarının sevki sırasında görevlendirilen personele (sağlık memuru, polis, jandarma vb.) 6245 sayılı Harcırah Kanununun 14 ve 42. maddesinde yer alan sınırlamalar dikkate alınarak hizmetin taalluk ettiği sağlık tesisi tarafından geçici görev yolluğu ödenebileceği değerlendirilmektedir. 







Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap