Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 19 Mart 2017 19:31:44 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK PERSONELİ NÖBET ÜCRETLERİ %100 ZAM YAPILIRSA NE KADAR OLUR ?

NÖBET ÜCRETİ %100 ZAMLANIRSA NE KADAR OLUR ?


SAĞLIK PERSONELİ NÖBET ÜCRETİNE YAPILACAK OLAN SÖZLER GERÇEKLEŞİRSE %100 ZAMLI NÖBET ÜCRETLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİ OLACAKTIR

 

 

FACE GRUBUMUZ Maaş ve Döner Sermaye Ek Ödeme Bilgilendirme PlatformuDA 1000  MUTEMET SORULARINIZI CEVAPLAMAK İÇİN BEKLİYOR TIKLAYIN

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 1 Yorum
  • Özlem
    Özlem , 05 Aralık 2017 01:00:40
    Ben uzman doktorum. Ankara’da Çalıştığım eğitim ve araştırma hastanesinde Başhekimlik şef nöbeti tutuyorum. Karşılığında hafta içi nöbetse 229, haftasonu ise 360 tl ödeniyor. Başka şehirde çalışan arkadaşım benden daha yüksek alıyor. Nöbet ücreti şehirden şehire farkeder mi ? Normalde saati ne kadar olarak ücretleniyor ?