Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 23 Mart 2017 18:58:34 Tarihinde eklenmiştir.

TÜRK DOKTOR BM'DE

Amerika'da yaşayan ünlü jinekoloji uzmanı Tamer Seçkin,Birleşmiş Milletlerde (BM) Fransa'nın öncülüğünde düzenlenen "Endrometriozise Karşı Mücadele: Kadınların Güçlendirilmesi İçin Bir Şart" konulu panelde yaptığı konuşmada dünyada 10 kadından birinde endometriozis hastalığına rastlandığını belirtti.

 

 

Seçkin, , Birleşmiş Milletler (BM) Ekonomik ve Sosyal Konseyi (ECOSOC) Kadının Statüsü Komisyonu 61. oturumu çerçevesinde Fransa öncülüğünde düzenlenen "Endrometriozise Karşı Mücadele: Kadınların Güçlendirilmesi İçin Bir Şart" konulu panelde

gerçekleştirdiği konuşmada15 ila 49 yaşları arasında ki dünya'da her 10 kadının birinde görülen hastalık için insanların bilinçlendirilmesinin büyük önem taşıdığını söyledi.

 

ENDOMETRİOZİSİN TABU OLMAKTAN ÇIKARILMALI

 

 Seçkin, endometriozisin tabu olmaktan çıkarılması gerektiğini ve bu hastalıkla ilgili olarak gençlere eğitim verilmesinin büyük önem taşıdığını vurguladı.

 

ABD'nin Endometriozis konusunda tanınan doktorlarından biri olan Seçkin'in hastaları arasında sanat ve sinema dünyasından birçok ünlü isim bulunuyor.Ayrıca Amerikan Endometriozis Vakfının (EFA) kurucusu.

 

Seçkin, Hint asıllı Padma Lakshmi ile kurduğu EFA aracılığıyla endometriozisle mücadele amacıyla ABD'de her yıl düzenlediği Blossom Gala'da sinema ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiriyor.

 

Rahim içindeki endometrium dokusunun karın boşluğundaki başka dokulara yerleşmesine yol açan hastalık, ağrılı cinsel ilişki, hazımsızlık, kabızlık, karın ağrısı, ağrılı adet veya adet düzensizliği gibi şikayetlerle kendini gösteren hastalıktan dünyada yaklaşık olarak

180 milyon kadın, Türkiye'de ise 1 milyondan fazla kadın muzdarip.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap