Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 14 Mart 2017 06:23:24 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK OCAĞINDA GÖREVLİ OLAN HEMŞİRE KOCASI TARAFINDAN BIÇAKLANDI

Adıyaman'da yaşanan üzücü olayda sağlık ocağında görevli olan hemşire tartıştığı eşi tarafından bıçaklanarak yaralandı.


 

 

Adıyaman'da Gerger ilçesinde bulunan bir sağlık ocağında görevli olan hemşire A.Y., ile eşi N.Y, arasında bilinmeyen nedenlerden dolayı sağlık ocağı bahçesinde tartışmaya başladı.Kısa sürede çiftin arasında ki tartışma büyüdü.

 

Tartışmanın büyümesiyle birlikte N.Y, eşi, A.Y'yi yanında getirdiği bıçakla vücudunun çeşitli yerinden bıçakladı. Eşini bıçaklayan N.Y, olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.Kocası tarafından bıçaklanan hemşire A.Y'nin yardımına meslektaşları koştu. İlk müdahalesi

yapıldıktan sonra A.Y, ambulansla önce Gerger Devlet Hastanesine daha sonra ise Kahta Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 

Eşini bıçakladıktan sonra kaçan N.Y. ise Adıyaman Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda il merkezinde gözaltına alınarak sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap