Bu haber 16 Mart 2017 06:49:11 Tarihinde eklenmiştir. 596 Defa Okundu.

Topuklu Kadınlar Sahaya İniyor

Projesi kapsamında 1'i hakem 21 kadın, Bursa’da kanser hastası olan bir anneye destek olmak amacıyla halı sahada futbol maçı oynadı.

 

 

Bursa’da bir dergide çalışan Semra Teke ve Sibel Kavçin tarafından hayata geçirilen “Topuklu Kadınlar Sahaya İniyorprojesi çerçevesinde 21 kadın kanser hastası 3 çocuklu bir anneye destek olmak amaçlı organizasyon düzenledi.Anneye destek olmak amacıyla

düzenlenen organizasyon Odunluk Mahallesi’ndeki Galatasaray Futbol Okulu’nda gerçekleştirildi.

 

“Medyacılar” ve “Firmacılar” adındaki iki takımın mücadelesinde atılan gollerden sonra Bursaspor ile özdeşleşen Timsah Yürüyüşü yapıldı.Katılımcıların keyifli anlar yaşandığı anlamlı proje renkli görüntülere sahne oldu.

 

Gerçekleşen bu anlamlı organizasyon sonrası Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, katılımcılara madalya ve kupalarını teslim etti.


Kendi aralarında yapmayı planladıkları projeyi daha sonra sosyal projeye dönüştürmek istediklerini belirten organizasyonu düzenlenen isimlerden biri olan Semra Teke, “Kanserle Savaş Derneği’ni de projeye dahil ettik. Çok güzel oldu. İlgi gerçekten müthiş” dedi.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap