Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 12 Nisan 2017 11:42:56 Tarihinde eklenmiştir.

Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama Yetkisi Alan Sağlık Tesisleri

Palyatif Bakım Hemşireliği


Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama Yetki Belgesi almak için yapılan başvurular Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Standartları doğrultusunda incelenmiş olup aşağıdaki merkezlere “Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Uygulama Yetkisi” verilmiştir. 

 

1- İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi 

2- Nazilli Devlet Hastanesi 

3- Ankara Ulus Devlet Hastanesi


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap