Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 14 Şubat 2017 19:12:57 Tarihinde eklenmiştir.

TUNUS'TA DOKTORLARIN GÖZALTINA ALINMASI PROTESTO EDİLDİ

Tunus'ta iki doktor hastalarının ölümlerinden sorumlu tutularak gözaltına alınması doktorlar ve tıp öğrencileri tarafından protesto edildi.

 

 

Tunus Tabipler Sendikası tarafından  düzenlenen gösteriye beyaz önlükleriyle katılan doktorlar ve tıp öğrencileri, "Doktoru hor gören ilacına sabretsin", "Doktorların şeytanlaştırılmasına hayır", "Doktorları serbest bırak" yazılı pankartlar taşıdı.

Sendika Genel Sekreteri Habibe Mezuni,bu tür davalarla doktorların karşılaşmasını önleyecek olan kanun tasarısının hazır olduğu halde Sağlık Bakanlığı tarafından meclise iletilmediğini belirterek, söz konusu kanunun en kısa sürede çıkarılmasını istedi.


DOKTORLARDAN BİRİ TUTUKLANDI

 

Susa ve Kabis kentlerindeki hastanelerde geçen hafta gerçekleşen olaylarda biri bebek iki hastanın ölümünde sorumluluğu olduğu öne sürülen doktorlar gözaltına alınmıştı. Doktorlardan biri tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken diğeri hala tutuklu bulunuyor.

 

Sağlık Bakanı Semire Meri, Susa'daki bebek ölümüyle ilgili yaptığı açıklamada  doktorun sorumlu olmadığını ve ölümün tıbbi bir hatadan kaynaklanmadığını dile getirmişti.

 

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap