Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 04 Haziran 2017 12:43:56 Tarihinde eklenmiştir.

Sağlık personelinin TEMMUZ 2017 Nöbet ve icap Ücretleri

Temmuz 2017 de alacağınız Zamlı Nöbet ve İcap ücretleri yayınlanmıştır.

Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap Toplam : 5 Yorum
 • fatma küpler
  fatma küpler , 14 Ocak 2018 01:08:08
  entegre tsm lerde tutulan icap ucretleri 3 aydir odenmiyor bu konuda bilginiz varmi acaba ve biz halen icap nobeti tutuyoruz
 • hakkı hakkıyenen
  hakkı hakkıyenen , 09 Haziran 2017 12:17:36
  Benim bi sorum var: Tek röntgen birimi olan hastanelerde nöbet ücretleri acilden verilmiyor. Acil farkı ek ödemesi ise çalışılan gün sayısı kadar hesaplanıyor. şimdi sorun burda başlıyor: Acil servisde mesai gelen hemşire; ayda 21 mesai günü olduğunu farz edelim, yani 168saat çalışıp tam acil farkı alıyor. Bende 220 saatlik çalışmamın 22 günü yalnızca acile çalıştığım halde bana 2/3 oranın acil farkı yapıyor.cevap olarakta bir ay 31 gündür öyle hesaplıyorum diyor. Hesaplamalar mesai gün sayısı üzerinden yapılmaz mı? hem acil farkı hem nöbet ücreti alamıyoruz sadece acile çalıştığımız halde.
 • Uzman Mutemet
  Uzman Mutemet , 30 Mayıs 2017 09:59:30
  Aylık çalışmanız gereken toplam saati aşmadıysanız ödeme alamazsınız.aştıysanız alabilirsiniz
 • veli taşğın
  veli taşğın , 29 Mayıs 2017 17:16:19
  Merhabalar.
  Entegre sağlık hizmeti sunan bir ilçede tsm hekimiyim.aile hekimliğinde 2 ay görevlendirme ile çalıtığım sürede 10 acil nöbeti 9 öbs icap nöbeti tuttum.Bana bu çalışma için bir ödeme yapılmadı.gerekçe olarak da entegrede çalışan aile hekimlerine ödeme yapılmıyor dendi.Ancak ben sözleşmeli değil tsmden görevlendirmeli olarak çalıştım.Bu durumda bir hak arama şansım var mı ?
  teşekkür ederim.
 • Sümeyra Danışman
  Sümeyra Danışman , 18 Şubat 2017 21:42:33
  İlçe hastanesinde görev yapıp merkezde eğitim ve araştırma hastanesinde nöbet tutan bir uzman hekimim, bize uygulanan nöbet ücretinin saati ne kadar acaba ??