Memur haberleri, Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personelleri ilgilendiren site

Bu haber 30 Ocak 2017 20:26:59 Tarihinde eklenmiştir.

HABER ALINAMAYAN DOKTORDAN ACI HABER

Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yaşanan acı olayda hastanenin acil servisinde görev yapan pratisyen doktor evinde ölü bulundu.

 

 

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesinin acil servisinde görevli pratisyen doktor 52 yaşındaki Selam Kanepeci’nin 2 gün işe gitmemesi nedeniyle kendisini merak eden iş arkadaşları aramalarına rağmen  Kanepeci’ye bir türlü

ulaşamadı.Arkadaşları durumdan şüphelenerek Kanepeci’nin Oba Mahallesi’ndeki kaldığı evine giderek jandarmaya haber verdi. İçeri giren ekipler, Kanepeci’yi hareketsiz halde buldu.

 


Eve gelen sağlık ekipleri Kanepeci’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan ön otopside doktor Selam Kanepeci’nin kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdiği belirtildi.

 

Sömestir tatilini geçirmek için memleketlerine giden eşi ve oğlu ise acı haberi alır almaz Alanya’ya gelmek için yola çıktı.

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.


Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap