Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 27 Ocak 2017 19:21:01 Tarihinde eklenmiştir.

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİNİN ACI SONU

İstanbul'da hemşirelik bölümü öğrencisi Deniz Temiz(17),okulda öğrendiklerini evde kendi üzerinde uygulayınca canından oldu.

 

 

İstanbul gerçekleşen olayda, iddialara göre hemşirelik bölümü öğrencisi Deniz Temiz(17),ailesi  iş dolayısıyla İzmir'de iken derste öğrendiği serum tedavisi yöntemini kendi üzerinde deneyince canından oldu.


KENDİNE SERUM BAĞLADI

 

Daha önce bu denemeleri yaptığı öğrenilen genç kız, son olarak aşırı dozda ilaç aldı ve kendi tedavisini yapmak için yine kendine serum bağladı.Bu son denemesi genç kızı hayattan kopardı.

 

Hemşire adayı genç kızın psikolojik rahatsızlığının olmadığını belirten amca Emin Temiz, "Olay gerçekleştiğinde ailesi iş dolayısıyla İzmir'deydi. Yeğenimin okulda öğrendiklerini kendi üzerinde denediğini biliyordum. Son olarak tansiyon hapı alıp daha sonra kendisini

iyileştirmek için koluna serum bağlamıştı. 'Bunu mezun olunca yap' diyordum ama maalesef beni dinlemedi" dedi.
 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap