Bu haber 18 Ocak 2017 16:58:35 Tarihinde eklenmiştir. 4410 Defa Okundu.

Bursa’da Bir Sağlık Çalışanı Rehin Alındı

Bursa Karacabey Devlet hastanesi'nde bir hasta yakını sağlık görevlisini bıçak zoruyla rehin aldı.

Karacabey Devlet Hastanesi acil servisinde gece saat 12:05’te meydana gelen olayda  gündüz çocuğunu doktora getiren E.D. (32) gece de çocuğunu rahatsızlandığı gerekçesiyle acil servise getirdi.

 

Acil servis doktorlarına, “Çocuk doktorunu çağırın o baksın” diyen E.D., çocuk doktoru olmadığı gerekçesiyle hastaneden ayrıldı. Ardından aldığı bıçakla tekrar hastaneye gelen baba E.D., acil serviste görevli Acil Tıp Teknisyeni O.Ö'yü yanında getirdiği bıçakla rehin aldı.

 

 

Sağlık çalışanı O.Ö'nün boğazına bıçak dayayan saldırgan, “Eğer o doktor buraya gelmezse bunun boğazını keseceğim. Öldüreceğim” diyerek tehditler savurdu. 

 

Polis ekiplerinin 20 dakikalık ikna çabasının ardından alkollü olduğu iddia edilen E.D. gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Hakkında işlem yapılan E.D. sağlık çalışanının şikayetçi olmamasından dolayı serbest bırakıldı.Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap