Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 08 Ocak 2017 22:29:27 Tarihinde eklenmiştir.

HANGİ İLLERDE OKULLAR TATİL

Tatil edilen iller ve ilçeler aşağıya çıkarılmıştır.

 

İstanbul başta olmak üzere bir çok ilden tatil haberleri geliyor.

Yağan kar ve olumsuz hava koşulları nedeniyle tatil olan iller ve ilçeler ise şöyle:

SİNOP

Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, il  genelinde etkisini sürdüren kar yağışı dolayısıyla Saraydüzü ve Erfelek  ilçelerinin tamamında, Boyabat ilçesinde ise taşımalı eğitim görülen okullarda 9  Ocak Pazartesi günü eğitime ara verildiği açıklandı.

Saraydüzü ve Erfelek ilçelerinde kamuda görevli hamileler ile  engelliler yarın idari izinli sayılacak.

BİLECİK

Bilecik Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre,hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle Bilecik’in Söğüt ve Yenipazar ilçeleri ile bağlı köylerinde önlem amaçlı olarak eğitime 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle ara verildiği açıklandı. 

KIRŞEHİR

Kırşehir Valiliğinden yapılan açıklamada, dün geceden itibaren şehri etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime ara verildiği belirtildi.

ORDU

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Gölköy, Gürgentepe, İkizce, Kabataş, Korgan, Kumru ve Ulubey ilçelerinin tamamında, Perşembe ilçesinde taşımalı eğitim yapan okullarda, Fatsa ilçe merkezi dışındaki tüm okullarda ve Ünye ilçesinde yüksek mahallelerdeki okullarda eğitim öğretime 9 Ocak Pazartesi günü yoğun kar yağışımı sebebi ile ara verilmiştir" denildi.

ÇANKIRI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, il  genelinde etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle Orta ilçesinin tamamında,  Atkaracalar ilçesinde ise taşımalı eğitim görülen okullarda yarın eğitime ara  verildi.

SAKARYA

Sakarya valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, 9 Ocak Pazartesi günü il genelinde okulları tatil ettiğini açıkladı.

AMASYA

Amasya Valisi Salih Işık yaptığı açıklamada il genelinde eğitim  ve öğretime yarın bir gün süreyle ara verildiği belirtildi.

Ayrıca, engelli ve hamile memurların da yarın izinli sayılmasının  kararlaştırıldığı bildirildi.

AKSARAY

İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal,kar yağışı ve buzlanma  nedeniyle il genelinde eğitime 09 Ocak Pazartesi ara verildiğini kaydetti.

ÇORUM

İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre,  etkisini sürdüren kar yağışının ulaşımda meydana getirebileceği aksaklıklar  nedeniyle mağduriyet yaşanmaması için kent merkezi ile İskilip, Ortaköy ve  Mecitözü ilçelerindeki okullarda yarın eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.Duruma göre diğer ilçeler de okulların tatil  edilebileceği belirtildi.

MANİSA

Valilikten yapılan açıklamada, kar yağışı nedeniyle yarın Gördes  ilçesindeki okulların tatil edildiği belirtildi.

Yunusemre, Selendi,Akhisar, Şehzadeler,Turgutlu, Kırkağaç,Soma ve  Salihli ilçelerinde ise eğitime kısmi olarak ara verildiğini kaydedilen  açıklamada, bunun kapsamının, taşıma merkezlerinin tümü ya da bazılarıyla sınırlı  olduğu ifade edildi.

BOLU

Bolu'da aralıklarla etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde okullar yarın için bir gün süreyle tatil edilirken, kamuda çalışan engelli ve hamilelere de idari izin verildi.

KONYA

Konya Valiliği, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle, merkez Meram, Selçuklu ve Karatay ile Akşehir ve Tuzlukçu ilçelerinde  09 Ocak Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullar, özel kreş ve gündüz bakım evlerinin tatil olduğunu açıkladı.  İl genelindeki kamu kurumunda çalışan hamile ve engellilerin idari izinli olduğu belirtildi. 

KOCAELİ

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın için bir gün tatil edildiğini açıkladı. Ayrıca engelli ve hamile kamu personelinin de yarın idari izinli olduğunu bildirdi.   

TEKİRDAĞ

Tekirdağ'da yoğun kar ve buzlanma nedeniyle okulların pazartesi günü tatil edildiği açıklandı. Ayrıca,hamile ve engelli olan devlet memurlarının da 1 gün süreyle idari izinli sayılacağı belirtildi.

KASTAMONU VE BARTIN

Kastamonu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle il merkezindeki tüm okullarda eğitime bir gün ara verildi. Bartın'ın Kurucaşile İlçesi'nde de kar nedeniyle yarın okullar tatil edildi.

NİKSAR

Niksar’da merkez belde ve köylerde okullar bir gün tatil edildi.

EDİRNE

Edirne'de, hava şartları nedeniyle il genelinde  okullar yarın tatil edildi. Ayrıca,kamu kurumlarında  çalışan engelli ve hamile personelin de yarın idari izinli sayılacağı belirtildi.

SAMSUN

Samsun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, "Valimiz Sayın İbrahim Şahin, olumsuz hava şartlarından dolayı 09 Ocak 2017 Pazartesi günü  Samsun İl genelinde tüm okulların tatil edildiğini açıkladı. Valimiz Sayın İbrahim Şahin ayrıca, aynı gün çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağını ifade etti" dedi.

NEVŞEHİR VE YOZGAT

Nevşehir genelinde ve Yozgat'ın Yenifakılı ilçesinde  eğitime 1 gün ara verildi.

TOKAT

Tokat'ta kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli  okullar yarın tatil edildi.Ayrıca engelli ve hamile memurların yarın izinli sayılacağı belirtildi.

YALOVA

Yalova'da olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelindeki okullar 9 Ocak Pazartesi günü için 1 gün tatil edildi.

BALIKESİR

Valilikten yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava şartlarının devam  etmesi beklendiğinden, Manyas, Kepsut,Marmara,Gönen,Dursunbey, Erdek,  Savaştepe ve Susurluk ilçelerinde yarın eğitim ve öğretime 1 gün ara verildiği  belirtildi.

Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ile  hamile personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

ÇANAKKALE

Çanakkale'de merkez ile  Ayvacık,Biga,Bayramiç, Çan,Ezine, Eceabat,Yenice ve Lapseki ilçelerindeki tüm  okullarda yarın eğitim yapılmayacağını aktaran Memiş, Gelibolu ilçesinde ise 9 ve  10 Ocak olmak üzere iki gün eğitime ara verildiğini kaydetti.

Kamu kurum ve kuruluşlarında ise çalışan engelli ile hamile  personelin de idari izinli sayılacağı bildirildi.

BURSA

Bursa Valiliği tarafından  yapılan yazılı açıklamada, "Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiğinden, il genelindeki tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 9 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür. Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaklardır" denildi.

KIRKLARELİ

Kırklareli'de olumsuz hava şartları nedeniyle il  genelinde okullar yarın tatil edildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada da kamu kurumlarında  çalışan engelli ve hamile personelin yarın idari izinli sayılacağı belirtildi.

ZONGULDAK

Zonguldak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle yarın için okullar bir gün süreyle tatil edilirken, engelli ve hamile kamu personeline de 1 günlük idari izin verildi.

KARADENİZ EREĞLİ

Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, yaptığı açıklamada, ilçe genelinde yarın eğitime ara verilmesi kararlaştırıldığını söyledi. İlçede, kamuda çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

ALAPLI

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik okulların yarın (Pazartesi) bir gün süreyle tatil edildiğini açıkladı.

AKÇAKOCA

Akçakoca'yı etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edildi. Ayrıca, hamile, engelli memurlar idari izinli sayılacak.

 

MAAŞ PROFESYONELLERİ SORULARINIZA CEVAP VERİYOR FACE GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap
Memur Yaşam
Çalışan Anneler Erken Emekli Olabilir mi? Annelerin Erken Emeklilik Şartı
Çalışan Anneler Erken Emekli Olabilir mi? Annelerin Erken Emeklilik Şartı
Doğum borçlanmaları ile çalışan annelerin sigorta girişlerinden sonra dünyaya gelen çocukları için 3 çocuğa prim borçlanması yapılabilmekte. Sigorta başlangıcından sonra dünyaya gelen ve hayatta bulunan çocukları için her yıla 2 yıl borçlanarak 3 çocuk için toplamda 6 yıl daha erken emekli olabiliyor. 6 yıl prim borçlanma süresi 2160 gün için mutlaka 3 çocuk şartının bulunması gerekiyor.Çalışan Anneler Erken Emekli Olabilir mi? Annelerin Erken Emeklilik Şartı
Taşınır mal sorumlusundan kefalet aidatı kesintisi yapılır
Taşınır mal sorumlusundan kefalet aidatı kesintisi yapılır
Mebe bağlı okullarda taşınır mal sorumlusu görevlilerden kefalet sandığı kesilip kesilmemesi hakkında tereddütler yaşanıyor.
MEMUR ZAMMI BELLİ OLDU
MEMUR ZAMMI BELLİ OLDU
2018'de memur zam oranı %4 + %3,5 ve 2019'da %4 + %5 olacak. Bugün saat 11'de imzalar atılacak.
HÜKÜMETTEN MEMURA SON ZAM TEKLİFİ
HÜKÜMETTEN MEMURA SON ZAM TEKLİFİ
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, memur ve memur emeklilerinin maaşlarına 2018 için yüzde 3,5+3,5, 2019 için yüzde 4+5 zam teklif ettiklerini açıkladı. Teklifle ilgili konuşan Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın, "Teklifi müzakere edilebilir buluyoruz. Konuyu konfederasyonumuzda değerlendirecek ve kamuoyuna ayrıca bir teklif sunacağız" dedi.
MEMUR SEN YENİ ZAM TEKLİFİNİ BEKLİYOR
MEMUR SEN YENİ ZAM TEKLİFİNİ BEKLİYOR
Toplu sözleşme görüşmelerinde Memur sen'in beklentilerinin çok altında bir zam teklifi sunan hükümetten makul bir teklif bekleniyor.