Memur haberleri, Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personelleri ilgilendiren site

Bu haber 30 Aralık 2016 13:52:12 Tarihinde eklenmiştir.

Başbakan Binali Yıldırım’dan Emekliye Promosyon Müjdesi

Başbakan Binali Yıldırım’dan Emekliye Promosyon Müjdesi

Başbakan, emekliye promosyon müjdesi verdi: 1000 TL'nin altında maaşı alanlara 300 TL, 1000 TL ile 2 bin TL arasında alanlara 375 TL, 2 bin TL üzerinde alanlara 450 TL ödeme yapılacak.

 

Binali Yıldırım konuşmasında;

 

"İmkanlarımız arttıkça, ülkemiz zenginleştikçe daha fazlasını vermek için gayret göstereceğiz. Çünkü emeklilerimiz bu ülke için gayret ettiler. onların emeklilik hayatında olabildiğince iyi şartlarda yaşamaları bizim öncelikli hedefimiz. İmkanlar arttıkça bunları da yapacağız. 2017 yılında emeklilerimize, maaşlarına ilaveten, promosyon ödenecek.

 

3 yıl hesaplar bankada tutulma karşılığı bu ödeme yapılacak. 2017'de emeklilerimizin maaş aldığı takvime uygun olarak tek seferde ödeme yapılacak.

 Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.


Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap