Memur Maaş Mutemeti güncel memur maaşları , emekli maaşı hesaplama - nöbet icap ücreti sorgulama konusunda bilgiler içerir. Sağlık personeli, öğretmen, 4B güncel maaş sorgu Memur Maaş Mutemeti ile Sağlık personeli ve Memur maaş hesaplama programı ile diğer sözleşmeli personellere hizmet vermekteyiz.

Bu haber 30 Aralık 2016 07:48:24 Tarihinde eklenmiştir.

SAĞLIK BAKANI RECEP AKDAĞ AİLE SAĞLIĞI MERKEZLERİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Başpınar ve Feridun Çelik Aile Sağlığı Merkezlerinin açılış törenine katılan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, verilen hizmeti önemli bulduğu için açılışa katıldığını ayrıca bütün belediyelere örnek teşkil edecek bir davranış olarak gördüğü belirtti.

 

 

Başpınar ve Feridun Çelik Aile Sağlığı Merkezlerinin açılış töreninde konuşma yapan Bakan Akdağ, , “Sağlık hizmeti dediğimiz zaman, sağlık sistemi dediğimiz zaman, sağlıkta dönüşüm dediğimiz zaman bunun arkasında Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla geçen 14 sene var.

 

Bir acil hastamız olduğunda 112 numaralı telefonu çevirip bir ambulans çağırabilmeliyiz. O ambulans bizim kapımızın önüne en kısa zamanda gelmeli, hastamızı almalı ve onu gerekli merkeze götürmeli. Şükürler olsun bunu bugün Türkiye’de başarıyoruz, bunu bugün Ankara’da da başarıyoruz, Ankara’nın ilçelerinde de yapıyoruz. Peki başka neye ihtiyacınız olur vatandaş olarak? Evimize yakın bir yerde bir aile doktorumuz olsun, biz bir takım ihtiyaçlarımız için kolayca ondan hizmet alabilelim. Hastanelere taşınmadan hamile kadınlarımız orada takip edilsin, bebeklerimize bakılsın, gündelik hastalıklarımız için orada bize tedavi verilsin ya da sürekli bir hastalığımız varsa takibimiz yapılsın, ilaçlarımız yazılsın. Bu bizim işimizi de, siz çok değerli kardeşlerimin işini de, hayatını da kolaylaştıran bir hizmet” dedi.

 

AVRUPA'NIN HATTA DÜNYA'NIN EN MÜKEMMEL HASTANELERİ ÖNÜMÜZDE Kİ YILLARDA HİZMETE GİRİYOR

 

Yeni yapılan hastanelerde kendi evimizde olduğumuzdan daha konforlu bir ortam olacağını belirten Bakan Akdağ, “Yeni dönemde bu merkezler yine semtlerinize inşa edeceğimiz sağlıklı yaşam merkezleri ile beraber bize başka hizmetler de sunacak. Nasıl kilo vereceğimizi buralarda öğreneceğiz, tansiyonumuzu nasıl kontrol edeceğimizi buralarda öğreneceğiz. Sigaraya yeni başlayan bir gencimiz varsa nasıl sigarayı terk ettirebiliriz ya da 40 senedir sigara içen biri varsa nasıl sigarayı terk edebiliriz? Bunlara buralarda verdiğimiz hizmetlerle çare bulmaya çalışacağız. Yeni dönemde daha sağlıklı nasıl yaşarız, aile sağlığı merkezlerimiz ve bizim sağlıklı yaşam merkezlerimiz bu hizmetleri bizlere takdim edecek ve elbette bununla beraber Avrupa’nın, hatta dünyanın en mükemmel hastaneleri önümüzdeki yıllarda hizmete giriyor.

 

Ankara’da iki büyük şehir hastanesi yapıyoruz. Birisi Etlik’te diğeri de Bilkent’te olmak üzere iki mükemmel hastane yapıyoruz. Öyle ki bu hastanelerde kendi evimizde olduğumuzdan daha konforlu bir ortamda olacağız. Bir tek yatakta, banyolu, tuvaletli bir odada olacağız. Yanımızda refakatçimiz kalabilecek, buzdolabımız, televizyonumuz, her türlü hizmetimiz tabii ki bunun yanında tıbbi hizmetler mükemmel bir biçimde sizlere takdim edilecek.” dedi.


Konu ile ilgili sorularınızı sayfanın en altında Yorum Yap kutusuna yazarak gönderebilirsiniz.Sistemimize kayıtlı olan 1000 den fazla mutemetlerimiz tarafından incelenip cevap verilmeye çalışılacaktır.

Yasal Uyarı

Bu yazının tüm hakları Memurmaasmutemeti.Com'a aittir. " Bu makaleyi başka internet sayfalarında yayınlamak istiyorsanız aktif link olacak şekilde kaynak göstererek yayınlayabirsiniz.Aksi halde yasal takip yapılacaktır.©
Yorum Yap